Харчування у 9¾
Для нас дуже важливо, щоб наші діти їли свіжу і здорову їжу, завжди мали вибір і могли самостійно обирати своє меню. Саме тому ми обрали партнером кейтерінг Magic Foods. Впродовж 29 років Magic Foods смачно і корисно годує дітей та дорослих, витримуючи всі стандарти якості.

Кожна родина обирає, як буде харчуватись учень школи 9¾: дитина може вживати власну їжу, приготовану батьками або обрати меню на цілий тиждень. Ми допоможемо вам зі всіма адміністративними питаннями і обов'язково підберемо улюблений раціон для кожної дитини.
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz
Photo by Mike
Photo by Jason
Photo by Sven
Photo by Ed
Photo by David
Photo by Hal
Вже зараз ви можете ознайомитись з базовими цінами на харчування дитини і переглянути приклад меню на тиждень. Щотижня пропонується ряд замін по меню в т.ч. безглютенові, безлактозні страви та страви без м'яса.
Чому Magic Foods?
  • Олеся Корженевська
    Директорка школи 9¾
    Кілька років тому у мого сина Федора виявили цілий ряд харчових алергій. Деякі з них були критичними. Алергії з'явились буквально від всього: молочного, цитрусових, яєць і навіть від банальної гречки. Мені не залишалось нічого окрім почати готувати йому їжу на цілий день самостійно. Впродовж останніх років мій кожен ранок завжди однаковий: приготувати синовій сніданок вдома, зібрати з собою у школу другий сніданок, обід, підвечірок і придумати що син буде їсти на вечерю це ціла година мого вкраденого часу щодня, що дорівнює 15-ти дням мого життя щороку. Разом з кейтерінгом Magic Foods ми зробимо так, щоб не лише мої ранки, а й ранки інших батьків нарешті стали добрими, а наші діти їли корисну і здорову їжу, яку приготували не ви і не я☺
  • Михайло Гохман
    Засновник Magic Foods
    Більшу частину свого життя я займаюсь тим, що годую людей. Майже 29 років моя компанія Magic Foods співпрацює з найвибагливішими та найціннішими клієнтами — з дітьми. Дитинство — це час коли формуються смаки, а ми повинні надавати максимум можливих варіантів. Особисто я маю двох дорослих дочок і кожен кухар, що працює в Magic Foods має своїх дітей, тож ми добре розуміємо відповідальність та вкладаємо любов у кожну страву. Щоразу ми готуємо так, як приготували б для для власної дитини. Окрім відданості ми не забуваємо і про безпеку. Наше підприємство сертифіковане по міжнародному стандарту ISO 22000. Ми уважно слідкуємо за якістю. Піклуватись — це особливе задоволення, а смачна їжа — один з кращих проявів турботи!