Курс Телеведучий
#янавчаюсьузірок
Новий курс Телеведучий / Весна-Літо 2021
16 лютого - 19 червня 2021
Заняття проходять очно двічі на тиждень впродовж чотирьох місяців.
Навчальні дні:
19:00-21:00 вівторок
16:30-18:30 неділя
Розклад курсу
Додаткові дні практики та екскурсій на ТК
(стартують у другій половині семестру)
Понад 100 годин інтенсивного навчання
Вартість: 28 000 ₴

Набір в школу проводиться круглий рік
З приводу вступу на курс пишіть в
телеграм @korzhenevska директорці школи
Олесі Корженевській для запису на співбесіду.
Умови курсу або як на нього потрапити
Вікове обмеження 18+
Наш курс розрахований на дорослу аудиторію віком від 18 до 60
Розмовна українська мова
Розмовна українська є обов'язковою для бажаючих навчатися на курсі «Телеведучий – я навчаюсь у зірок», адже 90% лекцій та майстер-класів на курсі проводяться українською мовою. Профільний предмет курсу «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» «Сценічна мова» також викладається українською мовою.
Бажання вчитися і розвиватися
Школа екранних мистецтв Screen School не терпить лінюхів і прогульщиків.
Вам дадуть величезну базу знань, але попри це ви маєте багато вчитися самостійно, читати рекомендовану викладачами та лекторами літературу, писати конспекти, вчасно виконувати домашні завдання і мати власну надпотужну мотивацію.
Тривалість навчання
Курс «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» проходить двічі на рік і триває 4 місяці з початку вересня по кінець грудня та з середини лютого до середини червня. Навчання вібувається двічі на тиждень. Щовівторка та щонеділі.
Кількість студентів в групі
Школа екранних мистецтв Screen School – це маленька унікальна камерна школа, яка ніколи не буде великою. Ми завжди в погоні за завзятими, наполегливими та талановитими, але ніколи не гонимося за кількістю студентів у групі. Зазвичай на крусі навчається лише 12-15 студентів.
Вільні слухачі
Частину занять на курсі можуть відвідати вільні слухачі попередньо сплативши участь у майстер-класі. Графік курсу «Телеведучий — я навчаюсь у зірок» весь час оновлюється і в ньому час від часу можливі зміни. Кількість вільних слухачів в групі обмежена і не може перевищувати 5 осіб.
Співбесіда
На курс «Телеведучий — я навчаюсь у зірок» можна потрапити виключно після співбесіди з директоркою школи екранних мистецтв Screen School Олесею Корженевською. Співбесіда проводиться в онлайн-форматі. З приводу вступу на курс пишіть в телеграм @korzhenevska
Договір про навчання
Після успішного проходження співбесіди обов'язковою умовою є підписання Договору між школою та майбутнім студентом. 90% договорів заключаються до початку навчання. Screen School регулярно проводить Дні Відкритих Дверей перед початком кожного курсу. Слідкуйте за деталями на наших сторінках у соціальних мережах.
Facebook | Instagram | Telegram
Вартість навчання 28 000 ₴
Вартість навчання на курсі складає 28 000₴. Місце закріплюється за студентом передплатою у розмірі 3000 грн. Решту суми студент оплачує на безготівковий рахунок школи екранних мистецтв Screen School одним платежем до початку навчання на курсі.

Оплата готівкою, а також кількома платежами не приймається.
Як проходить навчання
Робота з кураторкою курсу

Третину занять курсу проводить кураторка курсу «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» Яніна Соколова. Щотижня група курсу «Телеведучий» отримує нове завдання від кураторки і звітує безпосередньо Яніні Соколовій виконаним завданням в чат телеведучих, отримуючи коментарі та поради.
Яніна Соколова
кураторка курсу «Телеведучий – я навчаюсь у зірок»
Журналістка та телеведуча, актриса театру та кіно.
Закінчила з відзнакою Університет театру та кіно ім. Карпенка-Карого.
Працювала на телеканалах: «Інтер» та «1+1», де вела ранкові шоу «Ранок на Інтері» та «Сніданок з 1+1».
З 2010 року працює ведучою «5-го каналу». Авторка і ведуча телевізійних проектів «5-го каналу» «Рандеву з Яніною Соколовою» та «Кіно з Яніною Соколовою». У 2018 запустила авторську передачу «Вечер с Яниной Соколовой», яку щомісяця дивиться понад 11 млн. людей по всьому світу.
«Вечер с Яниной Соколовой», як і персональний канал Яніни Соколової, отримали дві срібні кнопки на YouTube.
Екранний стаж 17 років.
Сценічна мова

Без уміння правильно говорити професія «Телеведучий» втрачає будь-який зміст. Саме тому третина занять курсу присвячена профільному предмету – сценічній мові. Заняття зі сценічної мови проходять одночасно в двох курсів «Акторський» і «Телеведучий».
Facebook | Instagram | Telegram
Ірина Лазер
викладачка сценічної мови в школі екранних мистецтв Screen School
Акторка театру та кіно, співачка, композиторка.
Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Ю.М. Мажуги. Грає у виставах театру «Золоті Ворота» та «Сузір'я». Викладає сценічну мову у КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Лідерка музичного гурту Mavka
Робота з запрошеними лекторами

Третину занять курсу викладають запрошені лектори. Впродовж курсу в залежності від своєї професії лектор приходить до школи один раз або двічі і дає студентам профільний майстер-клас. Також студенти курсу «Телеведучий» відвідують майстер-класи по гриму та стилю.
Серед наших постійних лекторів:

теле- та радіоведучі, сценаристи, продюсери, викладачі ораторського мистецтва, гримери, стилісти
Оксана Гутцайт
Тема майстер-класу «Новини»
Андрій Куликовський
Тема майстер-класу «Основи журналістики»
Олеся Корженевська
Тема майстер-класу «Проектний менеджмент / продюсування»
Міріам Драгіна
Тема майстер-класу «Як писати цікаві тексти»
Денис Жупник
Тема майстер-класу «Уміння володіти голосом» Результатом заняття є аудіо-візитівка студента
Тетяна Даниленко
Тема майстер-класу «Основи політичної журналістики»
Айдер Муждабаев
Тема майстер-класу «Основи політичної журналістики»
Андрій Сусленко
Тема майстер-класу «Ораторське мистецтво»
Наталія Васько
Тема майстер-класу «Акторська майстерність»
Тетяна Гончарова
Тема майстер-класу «Різні формати на телебаченні»
Саша Кольцова
Тема майстер-класу «Продюсування власного продукту»
Ірина Славінська
Тема майстер-класу «Лайфхаки вдалого інтрев'ю»
Практика та екскурсії на ТБ

Практика та екскурсії, які стартують у другій половині семестру, це невід'ємна частина навчання студентів курсу «Телеведучий – навчаюсь у зірок». Окрім домашніх завдань, які щотижня виконують студенти курсу «Телеведучий» в обов'язкову програму входить практична робота на записах передач, які веде кураторка курсу «Телеведучий – навчаюсь у зірок» Яніна Соколова, а це «Рандеву з Яніною Соколовою» та «Кіно з Яніною Соколовою». Також студенти курсу відвідують екскурсії на "ТК ICTV", «Прямий», «5 телеканал», де вони пробують роботу з суфлером в студії новин, а також можуть записати озвучку до свого сюжету.
Що отримує студент після закінчення навчання
Портфоліо

Наприкінці курсу кожен студент курсу «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» отримує професійне портфоліо від фотографа Саші Зіневича з понад 30 якісних фото.
Відеовізитівка

Ближче до кінця курсу, який триває 4 місяці, кураторка курсу Яніна Соколова допомагає кожному студентові визначитися з темою та сценарієм візитівки. Це може бути розважальний формат програми, промо свого продукту, новини, тощо.
Яна Присяжнюк – випускниця курсу «Телеведучий-5»
тракти новин

Степан Темненко – яскравий приклад того, як можна стартувати свій відеоблог після навчання у Screen School
Владисдава Гречка – випускниця курсу «Телеведучий-4»
Про екологічну катастрофу в Україні

Вікторія Бичок виграла безкоштовне навчання на курсі «Телеведучий-4», закінчила школу екранних мистецтв Screen School і одразу після завершення почала працювати журналістом прямих ефірів на ТК «Центральний»
Оленка Куренкова виграла безкоштовне навчання на курсі «Телеведучий-1», закінчила школу екранних мистецтв Screen School і одразу після завершення почала працювати журналістом прямих ефірів на ТК «Громадське ТВ»
Марина Лелет – тракти на «Новости из первых уст».
Після цих трактів Марина потрапила на стажування в інформаційну служба міжнародного каналу "UATV". Варто відмітити, що суфлером управляла спеціально обучена людина, а не сама Марина. В новинній студії на місці ведучої Марина стояла вперше. Та ще й новини довелося записувати російською мовою.
Диплом
Студенти, які відвідали понад 70% лекцій курсу «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» отримують диплом про випуск зі школи екранних мистецтв Screen School, неймовірний багаж знань, аудіо-візитівку, візитівку телеведучого (або промо свого продукту чи послуги), портфоліо з понад 30 якісних фото, а також неймовірний багаж знань, наснагу творити далі та можливість стажування на одному з українських телеканалів.
Цікаві факти про курс
«Телеведучий – я навчаюсь у зірок»


  • 20% на курсі «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» складають хлопці та дорослі чоловіки
  • Нашому найстаршому випускникові 48 років
  • Нашій найстаршій випускниці 55 років
  • Після завершення нашого курсу лише 10% наших студентів починають свою успішну кар'єру та телебаченні, бо 90% приходить на курс вчитися для себе, щоб вміти краще розповісти про свій продукт або послугу, навчитися добре виглядати в кадрі, правильно говорити та побороти затиски
  • У нас завжди є місце талановитим і наполегливим мрійникам. Саме тому ми щоразу беремо на навчання одного студента безкоштовно (а іноді і більше). Слідкуйте за деталями конкурсу на безкоштовне грантове місце на в наших соцільних мережах
  • За два роки існування школи екранних мистецтв Screen School курс «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» безкоштовно закінчило 7 студентів. Троє з них стали ведучими на телебаченні та ведуть прямі ефіри, кілька студентів успішно ведуть свої ютюб канали. Наша найстарша випускниця, яка безкоштовно закінчила Screen School, стала відеоблогеркою і веде свій власний канал Бабушка 2.0
Реєстрація на
курс Телеведучий
16 лютого - 19 червня 2021
Двічі на тиждень:
19:00-21:00 вівторок
16:30-18:30 неділя
Додаткові дні практики та екскурсій на ТК
(практика та екскурсії стартують у другій половині семестру)
Понад 100 годин інтенсивного навчання
Вартість: 28 000
Я свідомо та добровільно надаю згоду на обробку моїх персональних даних