Навіщо потрібен майданчик 9¾?
У Києві офіційно проживає 3 млн. мешканців і ще 3 млн. неофіційно. Ми провели дослідження і вияснили, що на 6.000.000 мешканців в столиці налічується не більше десяти інклюзивних майданчиків. Частина з них платні.

Дитячий майданчик, який знаходиться у дворі проекту 9¾ за адресою м. Київ, вул. Верхній Вал, 62 взагалі непридатний для використання дітьми. Більше того, це простір, який свідомо у них вкрали.
Очікування
Зверніть увагу на кадастрову мапу і розмір дитячого майданчика, як це зазначено в генплані і як це дійсно має бути
Реальність
А тепер подивіться на реальність і на те, як діти гуляють на «дитячому майданчику» зараз
Що вже зроблено
Проект інклюзивного майданчика пройшов технічний та екпертий відбори в конкурсі від Українського Культурного Фонду, проте не потрапив у число переможців. Це, звичайно, дуже сумно, але не зупинить нас від здійнення нашої мрії і маленькими кроками ми відвоюємо цей простір для дітей Києва.
Що планується зробити
Просто зараз ми готуємо звернення до народних обранців, яке повинно підписати 200+ киян і в т.ч.мешканці будинку за адресою м. Київ, вул. Верхній Вал, 62 задля того, щоб це питання було підяте на міському рівні і вже наступної весни розпочалась реконструкція майданчика.
Головна мета
Облагородити весь двір, висадити затишний сквер і побудувати справжній інклюзивний майданчик, на якому зможуть бавитись всі діти незалежно від особливостей розвитку і діагнозу.

В рамках проекту буде розроблено унікальну концепцію інклюзивного ігрового майданчику для дітей із розладами аутистичного спектру та дітей з іншими вадами розвитку. Такий простір на свіжому повітрі допоможе діткам краще розвиватися та бути соціально активними, стимулювати їхній інтерес до навколишнього середовища та оточення загалом.

Майданчик завжди буде загальнодоступним для всій дітей, адже це спільний громадський простір.
9¾ Інклюзивний майданчик
Ми збираємо референсні фото і креслення задля того, щоб зібрати докупи ідеї майданчика.
Якщо ви хочете поділитись з нами своїми ідеями, стати партнерами, допомогти технічно чи якось інакше — пишіть нам на пошту 934space@gmail.com

У нас є досвід створення дитячих майданчиків і це креслення одного з тих, які ми вже реалізували в життя. Цей майданчик ми побудували в звичайному дитячому садочку №714 м. Києва і подарували його дітям.
Photo by Kolya
Photo by Oliver
Photo by Leo
Photo by Lea
Photo by Katie