Молодша та середня
школа з творчим ухилом

Триває добір у 5-ий клас просто зараз
Триває набір у 1-ий клас на 2022 рік
9¾ — більше, ніж просто школа
9¾ — це нова молодша та середня інклюзивна школа повного дня з творчим ухилом
в самому серці Подолу для учнів п'ятого класу, які навчаються просто зараз. З вересня 2022 року в школі почне навчання перший клас.

9¾ — це школа сімейного типу, де у здоровій, дружній і творчій атмосфері зростають наші діти. В першій половині дня учні вивчають обов'язкові предмети, а в другій половині дня навчаються
- акторській майстерності
- музичному мистецвту
- хореографії
- куховарству
- малюванню та співам
Англійська мова викладається 6 разів на тиждень
Фотографії школи
Вартість навчання
Школа 9¾ є інклюзивним закладом освіти та некомерційним проектом, адже вартість утримання школи суттєво перевищує щомісячні внески від батьків
15 000 грн
Вступний внесок
При вступі у школу 9¾ і після підписання Договору батьки або опікуни кожного окремого учня сплачують вступний внесок. Місце за учнем бронюється з моменту внесення вступного внеску.
15 500 грн / місяць
Вартість навчання
Загальна сума за навчання розбивається на 10 щомісячних внесків, які оплачуються щомісяця з вересня по травень включно. Вартість навчання включає в себе всі витратні та навчальні матеріали, а також заняття за рокладом з 9:00 до 18:00 за виключенням індивідуальних занять кожногого окремого учня (якщо це репетиторство, корекційний мовний педагог / логопед, індивідуальні заняття з музики чи хореографії) та екскурсій, які можуть бути запропоновані батькам додатково.

Вартість навчання не включає в себе харчування і не перераховується впродовж року через відсутність учня на заняттях.
Вартість триразового харчування з урахуванням всіх особливостей харчування кожної окремої дитини в день складає 170 грн
4 500 грн
Атестація
При вступі до школи батьки або опікуни дитини окрім Договору зі школою 9¾ також заповнюють Заяву на вступ і підписують окремий Договір про дистанційний супровід дитини з ЦДО «Джерело». Особова справа учня з попереднього закладу освіти зберігається в ЦДО «Джерело». До «01» грудня 2021 року батьки учня оплачують суму у розмірі 4 500 грн за атестацію учня у ЦДО «Джерело». Атестація оплачується щорічно, якщо учень продовжує навчатись у школі 9¾
Як записатись на співбесіду або пробний день
Співбесіда: домовитись про співбесіду, яку можна провести як очно, так і онлайн можна з Олесею Корженевською — засновницею та директоркою школи — за телефоном (050) 711 8 117. Також можна написати в телеграм за тим самим номером або за ніком @korzhenevska

Безкоштовний пробний день для учнів 5-го класу: приведіть вашого п'ятикласника до нас у школу і залиште на безкоштовний пробний день (оплачується тільки харчування.
Вартість харчування складає 170 грн за триразове харчування)

Для учнів 1-го класу: просто зараз триває набір на 2022 рік.

Оплата: місце за учнем закріплюється після внесення вступного внеску. В класі може навчатись не більше 8-ми дітей.
Photo by Jacob
Photo by Kolya
Рушійні цінності 9¾
Ми абсолютно впевнені у тому, що в першу чергу маємо навчити наших дітей бути хорошими самостійними людьми:
Чесність та порядність
На чесності й порядності побудовані не лише взаємостосунки з учнями, але і з вчителями, адміністрацією, батьками і гостями школи. Це найважливіші грані людських чеснот, які ми будемо всіма доступними способами прививати не лише учням нашої школи, але і всім, хто так чи інакше дотичний до наших дітей.
Співчуття
Ми щиро віримо, що маємо навчити наших учнів бути емпатичними і допомагати тим, хто дійсно цього потребує, проте вміти робити це так, щоб не розтрачувати себе і оберігати свої власні кордони. Саме тому ми будемо приділяти окремий час волонтерству і дізнаватись що таке благодійність і якою вона буває.
Дружба та взаємоповага
Дружба і взаємоповага — наші непорушні стовпи, адже 9¾ — це не лише школа для 5го класу та гуртки для різновікових дітей вдень, але і творча лабораторія молоді та дорослих увечері та у вихідні. Ми створюємо велике творче комьюніті, де наші діти будуть бачити наживо, якими крутими вони можуть вирости і до чого варто прагнути.
Самостійність
Вміння вибирати найкраще з альтернатив і постійне балансування між «хочу», «можу» і «треба». Наша задача — виховати з наших учнів самостійних людей, які готові брати на себе відповідальність за власні слова і вчинки.
Синергія
Ми вболіваємо за те, щоб діти працювали маленькими і великими командами, де кожна окрема дитина відчуватиме себе невід'ємною частиною колективу, адже в колабораціях народжуються найкращі ідеї, які пізніше стають справжніми проектами. Ми точно знаємо, що 2+2=5.
Толерантність
Готовність постійно і з гідністю сприймати будь-яку особистість або подію, бути терпимим і добре володіти собою, а також бути відкритим до нового, врівноваженим і мудрим все це і є толерантність. Толерантність для нас є надважливою, адже не лише школа, але і простір 9¾ є інклюзивними.
ПЕРЕВАГИ 9¾
Розташування 9¾
В самому серці Подолу на двох поверхах загальною площею 240 м² за адресою м. Київ, Верхній Вал, 62 розташувалась школа 9¾. Вікна школи виходять у тихий закритий двір, в якому можуть вільно гуляти наші учні. В дворі школи також є чудова чайна Chaguan з дивовижним літнім майданчиком. В сусідньому під'їзді облаштувалась дружня книгарня-кав'ярня Zakapelok, де батькам завжди буде зручно зачекати дітей після занять. В одному кварталі від школи розташувався невеликий сквер Самосад. Разом із нашими дітьми ми завжди можемо прогулятись до води, а в теплу пору року на пляж, адже поруч зі школою є набережна Дніпра.
1
Викладачі 9¾
У школі 9¾ викладачів в два рази більше, ніж самих учнів школи, адже кожен окремий предмет від фізкультури і хореографії до математики і англійської читає справжній фахівець, якого ми довго шукали і який підійшов нам не лише своїми професійними навичками, підходом до викладання, але і базовими цінностями.
Детальніше
2
Тьютори 9¾
Впродовж дня разом із вчителями на всіх уроках працює два тьютори, які в першу чергу є помічниками дітей, а не вчителів. Тьютори допомагають учням краще засвоювати матеріал на уроках, а також справлятись з домашніми завданнями в межах школи і нести додому лише нові знання, досвід і гарний настрій, а не купу домашніх завдань.
Детальніше
3
Для учнів 5-го класу та 1-го класу, який почне навчання у 2022 році
В класі може навчатись не більше 8-ти дітей. Для вступу у школу 9¾ необхідно пройти співбесіду:
- Зустріч-знайомство з батьками проводиться задля того, щоб дізнатись чи співіпадають очікування батьків з можливостями, які надає школа.
- Зустріч-знайомство з дітьми проводиться задля того, щоб дізнатись про мрії, бажання та очікування самих дітей, адже зі своєї сторони ми будемо робити все можливе, щоб допомогти дитячим мріям втілитись у життя.
4
Перша половина дня
Школа починає свою роботу о 9:00 ранку.
Загальноосвітня програма починається о 9:20 і адаптується під найкраще розуміння предметів учнями. Це програма, де про складне говорять простою зрозумілою мовою і з гумором, з картинками, з презентаціями і проектами. Враховуючи всі вимоги МОН ми створили свою власну програму, за якою вже навчаються наші діти.

Уроки в школі тривають по 40 хвилин у першій половині дня
5
Друга половина дня
Друга половина дня відведена під творчі майстерні:
- заняття музикою
- хореографія
- акторська майстерність
- куховарство
- образовторче мистецтво
- фізкультуру
- трудове навчання
- проектна робота
- самостійна робота і обов'язкова прогулянка з рухливими іграми. Окремо доступні індивідуальні майстер-класи, заняття з репетиторами по окремим предметам або заняття з корекційним мовним педагогом.

Заняття у другій половині дня тривають
по 50 хв-1 год. До18:30 батьки забирають дітей додому.
6
Атестація
Учні школи 9¾ прикріплені до центру дистанційної освіти «Джерело».
Навчальний рік у школі 9¾ триває з 01.05-2021-31.05.2022. У другій половині травня впродовж двох тижнів учні школи 9¾ здають всі річні контрольні в ЦДО «Джерело» і переводяться у 6-ий клас. Всі іспити і контрольні складаються на території школи 9¾.
7
Інклюзія
Школа 9¾ є інклюзивною школою, а це означає, що в нарівні з іншими дітьми в класі можуть навчатись 1 або 2 дитини з особливими освітніми потребами у супроводі власного тьютора або із залученням тьюторів школи. Всі викладачі та тьютори школи пройшли довготривале місячне навчання у найкращих фахівців по роботі з інклюзією. В школі облаштовано окрему ресурсну кімнату, в якій можуть відпочивати абсолютно всі діти.
8
Літо
Ми впевнені, що канікули у дітей мають тривати три місяці. Тільки у цьому випадку діти насправді зможуть відпочити і підготуватись морально, емоційно і фізично до нового навчального року. Саме тому на літо ми підготуємо круті тематичні табори 9¾, які органічно поєднають у собі спорт і творчість.
9
ЦІНОУТВОРЕННЯ
  • Вартість навчання може змінюватись з огляду на рівень інфляції або курсу долара
  • Вступний внесок, а також щомісячна сума за навчання оплачується на безготівковий рахунок на підставі укладеного Договору