Курс Каскадерський
Курс Акторський Basic
Осінь-зима 2021
Специфіка курсу: основи сценічного бою та елементи трюкової роботи для акторів театру та кіно
Старт: 05.09.21
Фініш: 26.12.21
Де: школа аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾,
Контракторва площа, вул. Верхній Вал, 62
Заняття проходять тільки в очному форматі двічі на тиждень впродовж чотирьох місяців
Навчальні дні: два будні дні
Час проведення занять: вечірній
Додаткові дні практики в творчих майстернях
Понад 100 годин інтенсивного навчання
Вартість: 32 000 ₴
Умови навчання на курсі Каскадерський
Вікове обмеження 18+
Наш курс розрахований на дорослу аудиторію віком від 18 до 60
Бажання вчитися і розвиватися
Школа аудиіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾ не терпить лінюхів і прогульщиків.
Вам дадуть величезну базу знань, створять всі умови для творчості, проте ви маєте багато вчитися самостійно, читати рекомендовану викладачами та лекторами літературу, дивитися багато хорошого кіно, писати конспекти, активно займатися спортом, вчасно виконувати домашні завдання та тренуватись вдома, бути готовими навчатися додатково в позашкільні дні в творчих лабораторіях школи, а також мати власну надпотужну мотивацію.
Тривалість навчання
Курс КАСКАДЕРСЬКИЙ проходить двічі на рік і триває 4 місяці з початку вересня по кінець грудня та з середини лютого до середини червня. Влітку в школі проводяться табори та інтенсиви з цього напрямку. Навчання відбувається двічі на тиждень.
Кількість студентів у групі
Школа аудівізуальних та медіа-мистецтв 9¾ — це маленька унікальна камерна школа, яка ніколи не буде великою. Ми завжди в погоні за завзятими, наполегливими та талановитими, але ніколи не гонимося за кількістю студентів в групі. На курсі може навчатись не більше 10 студентів.
Вільні слухачі
Частину занять на курсі можуть відвідати вільні слухачі попередньо сплативши участь у майстер-класі. Графік курсу КАСКАДЕРСЬКИЙ постійно оновлюється і в ньому час від часу можливі зміни. Кількість вільних слухачів у групі обмежена. Для того, щоб потрапити на окремий майстер-клас пишіть в телеграм @korzhenevska або телефонуйте +38 (050) 711 8 117 (Олеся Корженевська — директорка школи)
Співбесіда
На курс КАСКАДЕРСЬКИЙ можна потрапити виключно після співбесіди з директоркою школи аудіовізуальних та медіа мистецтв 9¾ Олесею Корженевською. Співбесіда проводиться в очному або онлайн-форматі (на вибір). З приводу вступу на курс пишіть в телеграм @korzhenevska або за телефоном +38 (050) 711 8 117
Договір про навчання
Після успішного проходження співбесіди обов'язковою умовою є підписання Договору між школою та майбутнім студентом. Договори на навчання заключаються до початку навчання. Школа аудівізуальних та медіа мистецтв 9¾ проводить Дні Відкритих Дверей перед початком кожного курсу. Слідкуйте за деталями на наших сторінках у соціальних мережах.
Facebook | Instagram |
Сценічний одяг
Забудьте про джинси і плаття, адже на Акторському курсі всі студенти завжди одягнені в сценічний одяг.
Для дівчат: чорні лосини та чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки.
Зовнішній вигляд: без макіяжу, волосся зібране
Для хлопців: чорні зручні штани, чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки
Вартість навчання
Вартість навчання на курсі складає 32 000₴ і включає у себе всі можливі витрати. Місце закріплюється за студентом після оплати вартості курсу на безготівковий рахунок школи аудівізуальних та медіа мистецтв 9¾ одним платежем до початку навчання згідно підписаного Договору та на підставі рахунку-фактури.

Оплата готівкою, а також кількома платежами не приймається.
Як зареєструватись на курс Акторський BASIC
1. Необхідно зателефонувати Олесі Корженевській — засновниці та директорці школи — за телефоном (050) 711 8 117 або написати в телеграм за тим самим номером або за ніком @korzhenevska і узгодити час співбесіди.

2. Після співбесіди, яка проводиться в форматі онлайн або в очному форматі (за вибором) необхідно пройти творчий конкурс. Конкурс не є складним і якщо ви вже пройшли співбесіду — не переживайте! Скоріше за все вас вже прийняли до школи. Творчий конкурс потрібен для того, щоб визначити наперед загальний рівень групи і підкорегувати графік курсу згідно загального рівня студентів.

3. Після проходження обох етапів студент cплачує передплату, яка закріплює за ним місце на курсі, отримує на ознайомлення Договір і оплачує повну вартість навчання до початку курсу.
Олеся Корженевська
Засновниця та директорка школи аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾
2018-2021 Засновниця, директорка, методистка та викладачка проектного менеджменту та продюсувавання школи екранних мистецтв Screen School. Продюсерка повнометражного художнього фільму «Я, Ніна», продюсерка короткометражних фільмів «Dependence», «Той, хто в мені», «Маленькі трагедії». Продюсерка всеукраїнського фестивалю День Вуличної Музики в Києві та в Україні (фестиваль проходить в один і той самий день у понад 55 містах по всій Україні), голова ГО «Логістичний Штаб», співзасновниця інтенсиву «Гроші на проєкти: ДЕ і ЯК?», з 2006 року власниця та директорка Event Agency & Production "DREAM HUNTERS". У 2015 році спродюсувала та відкрила вільний простір та коворкінг #MediaHub.
2018-2021 Генеральна продюсерка місійного мультимедійного проєкту «Я, Ніна» та Фундації #ВАРТОЖИТИ. Стаж в проектному менеджменті та продюсуванні 17 років.
Як проходить навчання
Робота з кураторкою курсу

Третину занять проводить кураторка курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC акторка театру та кіно Наталія Васько. Заняття Наталії Васько — це потужні акторські тренажі та майстер-класи тривалістю по 3 години, а подекуди і довше. Кожен студент має бути готовий відкласти всі свої справи і вчитися додатково і більше в позашкільні дні, тому не розраховуйте на те, що у вас буде лише два навчальні дні. Вчитися доведеться набагато більше.
Наталія Васько
Кураторка курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC в школі аудівізуальних та медіа-мистецтв 9¾
Акторка театру та кіно

Лауреатка національної кінопремії «Золота дзига» (2017), членкиня Української кіноакадемії.

Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Юлії Ткаченко.
Зіграла головні ролі у найрейтинговіших серіалах та повнометражних фільмах: «Віддана», «Толока», «Гніздо горлиці», «Крути 1918», «Кріпосна», «Доброволець», «Любов з ароматом кави», «Доньки-матері», «Жіночий лікар — 4», «Папаньки», «Коли ми вдома. Нова історія».

Театральні роботи: «За двома зайцями», «Московіада», «Наймичка», «Ромео і Джульєтта», «Готель Беверлі Хілз».

На рахунку Наталії Васько понад 80 робіт у 80 проектах
Сценічна мова

Без вміння правильно говорити професія АКТОР втрачає будь-який зміст. Саме тому третина занять курсу присвячена профільному предмету — сценічній мові.
Ірина Лазер
викладачка сценічної мови в школі аудівізуальних та медіа мистецтв 9¾
Акторка театру та кіно, співачка, композиторка.
Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Ю.М. Мажуги. Грає у виставах театру «Золоті Ворота» та «Сузір'я». Викладає сценічну мову у КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Лідерка музичного гурту Mavka
Робота із запрошеними лекторами

Третину занять курсу викладають запрошені лектори. Впродовж курсу в залежності від своєї професії лектор приходить до школи один раз або двічі і дає студентам профільний майстер-клас. Також студенти курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC відвідують майстер-класи по гриму та стилю.
Серед наших постійних лекторів:

Найпотужніша викладацька команда нашої школи і твої майбутні викладачі та лектори
Олесь Санін
Український режисер,
актор театру та кіно
Юрій Радіонов
Актор театру та кіно, режисер та художник-постановник
Олексій Тритенко
Актор театру та кіно, продюсер, режисер, член ради Держкіно
Владислав Чернявський
Викладач сценічної мови та сценічного бою, CEO @international.actor.academy
Олексій Бусько
Хореограф
Дмитро Гольдман
Режисер
Дмитро Томашпольський
Український режисер
Алла Самойленко
Кастинг-директорка
Роман Ясіновський
Актор. театру та кіно
Саша Зіневич
Фотограф
Аліна Гирюшта
Фотографиня та адміністраторка школи аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾
Володимир Чеппель
Оператор школи аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾
Що отримує студент після закінчення навчання
Портфоліо

Наприкінці курсу в нашій дружній фотостудії «Фольга», що розташувалась поруч зі школою 9¾, впродовж цілого дня відбувається фотосесія курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC.

Профейсійний гример робить грим та укладку кожному студентові, а неймовірний фотограф Саша Зіневич фотографує. Роботи Саші Зіневича добре відомі українським кастинг-директорам і саме його вони найчастіше рекомендують для тошо, щоб отримати якісне акторське портфоліо.
Як проходить запис візитівок
Відеовізитівка

Кожен студент курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC записує відеовізитівку, яку прийме будь-який кастинг-директор країни.
Анастасія Штефан, 24 роки. Третій рік поспіль Настя працює каскадеркою в кіно, проте зрозуміла, що хоче і може більше. Саме тому вступила на Акторський і успішно закінчила курс під керівництвом Наталії Васько. З осені 2021 Настя продовжує навчання на курсі Акторський ADVANCED.
Вікторія Шинкар мріє стати акторкою і зіграти свою першу роль у великому кіно. З осені 2021 Віка продовжить навчання на курсі Акторський ADVANCED у школі аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾.
В школу аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾ Юлію Олійник привеоа сестра Вікторія. Юлія давно відклала свою мрію стати акторкою і вибрала серйозну професію, проте в 24 роки вона все ж таки наважилась втілити давно забуту мрію. З осені 2021 Юлія продовжить навчання на курсі Акторський ADVANCED під керівництвом Наталії Васько.
Батьки вирішили, що їхня донька Катерина Ніколаєно має стати юристкою. Ненадовго Катя погодилась на цю авантюру, проте акторство все ж перемогло. З осені 2021 Катя продовжить навчання на курсі Акторський ADVANCED у школі аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾.
Диплом
Студенти, які відвідали понад 80% акторських тренажів та майстер-класів курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC мають право отримати диплом про випуск зі школи аудівізуальних та медіа-мистецтв 9¾. Окрім цього вони отримують неймовірний багаж знань, акторську візитівку, портфоліо з понад 30 якісних фото, наснагу творити далі, розвиватися в професії КІНОАКТОР і мають змогу продовжити навчання на курсу АКТОРСЬКИЙ ADVANCED, який завершується зйомками короткометражного фільму за участі всіх студентів курсу АКТОРСЬКИЙ ADVANCED.