Лектори Screen School
Ірина Лазер
Викладачка Screen School
Курс ТЕЛЕВЕДУЧИЙ і АКТОРСЬКИЙ
Акторка театру та кіно, співачка, композиторка.

Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Ю.М. Мажуги. Грає у виставах театру «Золоті Ворота» та «Сузір'я». Викладає сценічну мову у КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Лідерка музичного гурту Mavka.
Андрій Куликов
Викладач Screen School
Курс ТЕЛЕВЕДУЧИЙ
Журналіст, редактор, радіоведучий, телеведучий, медіа-експерт, медіа-тренер, володар двох нагород «Телетріумф» та «Золоте перо».
З 1979 року працював в "News from Ukraine", Українській службі Бі-Бі-Сі, «ТСН», «1+1», «Новий канал», ток-шоу «Свобода слова». З 2013го став співзасновником «Громадського радіо».
Оксана Гутцайт
Лекторка Screen School
Курс ТЕЛЕВЕДУЧИЙ
Журналістка, телеведуча, номінантка премії «Телетріумф» (краща ведуча інформаційної програми). Працювала на «Новому каналі», «1+1», «Студія Савіка Шустера». Зараз працює на ТК "ICTV". Ведуча програми «Факти». За час своєї кар'єри вела програми: «Репортер», "ТV-Tabloid", «Зірки в Опері», «Факти тижня».
Айдер Муджабаєв
Лектор Screen School
Курс ТЕЛЕВЕДУЧИЙ
Український журналіст кримськотатарськогопоходження, медіаменеджер, заступник директора кримськотатарського телеканалу ATR, член Союзу кримських татар Москви. Пише на політичну тематику.
Працював в газети «Тамбовські губернські відомості». Пізніше закінчив заочно факультет журналістики Тамбовського державного університету.
До липня 2015 — заступник головного редактора газети «Московський комсомолець». Співавтор доповіді Бориса Нємцова «Путін. Війна» про втручання Росії в українську політику та застосування російських збройних сил у війні на сході України.
Денис Жупник
Лектор Screen School
Курс ТЕЛЕВЕДУЧИЙ
Теле-радіоведучий, актор, голос українських телеканалів. Акторську освіту здобув у КНУТКіТ ім. Карпенко-Карого. З 2011 року працює ведучим найрейтинговішої радіостанції країни - «Хіт Фм», автор і ведучий шоу «Фан-зона Хіт Фм», офіційний бренд-войс радіостанції. Ведучий музичної премії "M1 MUSIC AWARDS" Ведучий хіт-параду «Золота Жар-птиця» на телеканалі М2. Голос шоу «Зірковий шлях» на ТК «Україна». Актор дубляжу на телеканалі «1+1» та голівудських фільмів для українських кінотеатрів.


Ганна Кулібакіна
Лекторка та гример Screen School
Курс ТЕЛЕВЕДУЧИЙ і АКТОРСЬКИЙ
Свій творчий шлях розпочала на 5 каналі», працювала на "UA.TV". За цей час встигла попрацювать з багатьма відомими телеведучими, зірками естради та політиками. Закінчила курси макіяжу в "S&A Group" та Авторську школу Наталії Найди. Має велику кількість дипломів та сертифікатів з підвищення кваліфікації. Персональний гример Яніни Соколової. Стаж роботи 5 років.
Андрій Сусленко
Лектор Screen School
Курс ТЕЛЕВЕДУЧИЙ
Спеціаліст та тренер з комунікацій і публічних виступів, журналіст. Провів 300+ інтерв'ю в прямому ефірі і в записі на телеканалах «Еспресо.ТВ» і «5 канал». За останні 3 роки провів 70+ заходів в ролі ведучого, модератора чи фасилітатора. Типи заходів: презентації, модерування дебатів і конференцій, проведення аукціонів і спортивних змагань, гостьових інтерв`ю. В роботі використовує ухил в психологію та коучінг. Працює 3-ма мовами: англійською, українською та російською.
Мирослава Барчук
Лекторка Screen School
Курс ТЕЛЕВЕДУЧИЙ
Журналістка та телеведуча. В середині 90-х працювала кореспондентом Радіо «Свобода» у Північній Америці та перекладачем в Канаді.
Працювала редакторкою та ведучою програм «Сніданок з 1+1» та «Проти ночі» на телеканалі «1+1», «Новий час» та «РеАкція» на «5 каналі». З 2013 року — ведуча програм «Homo Sapiens», «Окрема думка» на каналі ТВі.
Ведуча суспільно-політичного ток-шоу «Зворотній відлік» на суспільному телебаченні UA: ПЕРШИЙ.
Тетяна Гончарова
Лекторка Screen School
Курс ТЕЛЕВЕДУЧИЙ
17 років веде теле- та радіоефіри (переважним чином, прямі). Основоположниця жанру світської хроніки, пройшла шлях від зіркових репортажів до великих політичних ток-шоу, зокрема «Шустер. Будні». Нині веде інформаційно розважальне шоу «Доброго ранку, країно!» та «Школу корупції» в інтернет-змі «Ісландія»