9¾ — більше, ніж школа
9¾ — це нова середня школа повного дня сімейного типу в самому серці Подолу для учнів п'ятого класу.

Ми абсолютно впевнені у тому, що перш за все маємо навчити наших дітей бути хорошими самостійними людьми. Саме тому, в першу чергу, ми будемо прививати їм наші рушійні цінності:
 • Чесність та порядність
  Найважливіші грані людських чеснот, які ми будемо всіми доступними способами прививати учням нашої школи. На чесності і порядності побудовані не лише взаємостосунки з учнями, але і з вчителями, адміністрацією, батьками і гостями школи.
 • Співчуття
  Ми щиро віримо, що маємо навчити наших учнів бути емпатичними і допомагати тим, хто дійсно цього потребує, проте вміти робити це так, щоб не розтрачувати себе самих і зберігати власні кордони.
 • Дружба та взаємоповага
  Дружба і взаємоповага — наші непорушні стовпи, адже 9¾ — це не лише школа для 5го класу та гуртки для різновікових дітей дітей вдень, але і творча лабораторія дорослих і окрема лабораторія творчості увечері. Ми створюємо велике творче комьюніті, де наші діти будуть бачити наживо, якими крутими вони можуть вирости і до чого варто прагнути.
 • Самостійність
  Самостійність — вміння вибирати найкраще з альтернатив і постійне балансування між «хочу», «треба» і «можу». Наша задача — виховати з наших учнів самостійних людей, які готові брати на себе відповідальність за власні слова і вчинки.
 • Синергія
  Ми впевнені у тому, що 2+2=5. Саме тому ми вболіваємо за те, щоб діти працювали маленькими і великими командами, де кожен окремий учень відчував себе невід'ємною частиною колективу.
 • Толерантність
  Готовність постійно і з гідністю сприймати будь-яку особистість або подію, бути терпимим і добре володіти собою, а також бути відкритим до нового, врівноваженим і мудрим все це і є толерантність.
Переваги 9¾
 • Розташування 9¾
  В самому серці Подолу на двох поверхах загальною площею 240 м² за адресою м. Київ, Верхній Вал, 62 розташувалась школа та простір 9¾. Вікна школи виходять у тихий закритий тихий двір, в якому можуть вільно гуляти наші учні. В дворі школи також є чудова чайна Chaguan з дивовижним літнім майданчиком. В сусідньому під'їзді облаштувалась дружня книгарня-кав'ярня Zakapelok, де батькам завжди буде зручно зачекати дітей. В одному кварталі розташувався невеликий сквер Самосад. Разом із нашими дітьми ми завжди можемо сходити до води або на пляж, адже поруч зі школою є набережна Дніпра.
  1
 • Викладачі 9¾
  Викладачі школи 9¾ є нашою гордістю. На відміну від більшості приватних шкіл, де один, два або три педагоги в 5-ому класі викладають абсолютно всі предмети в нашій школі викладачів в два рази більше, ніж самих учнів школи і кожен окремий предмет від фізкультури до зарубіжної літератури читає справжній фахівець, якого ми довго шукали і який підійшов нам не лише своїми, знаннями і підходом, але і всіма базовими цінностями.

  Детальніше про викладачів
  2
 • Тьютори 9¾
  Впродовж дня разом із вчителями на всіх уроках працюють тьютори, які в першу чергу є помічниками дітей, а не вчителя. Тьютори допомагають учням краще засвоювати матеріал на уроках, а також справлятись з домашніми завданнями в межах школи і нести додому нові знання, досвід і гарний настрій, а не купу домашніх завдань.

  Детальніше про тьюторів
  3
 • Учні 9¾
  Ми проводимо набір лише одного 5-го класу, в якому буде навчатись не більще10-ти учнів. Для вступу у школу необхідно пройти співбесіду не лише батькам, але і учням школи. Ми дуже хочемо дізнатись, які мрії і бажання є у наших дітей задля того, щоб допомогти цим мріям втілись у життя.
  4
 • Перша половина дня
  Школа починає свою роботу о 8:00 ранку. Фізичний розвиток є обов'язковим. Саме тому кожен новий ранок ми будемо починати з фізкультури, а на прогулянках грати в рухливі ігри.

  Загальноосвітня програма починається о 9:20 і адаптується під найкраще розуміння предметів учнями. Це програма, де про складе говорять простою зрозумілою мовою і з гумором. Враховуючи всі вимоги МОН ми створили свою власну програму, за якою будуть навчатись наші діти. Уроки тривають по 40 хвилин.
  5
 • Друга половина дня
  Друга половина дня відведена під творчі майстерні: образотворче мистецтво, історія мистецтв, групові заняття музикою, проектну роботу, самостійну роботу і обов'язкову прогулянку. Окремо доступні індивідуальні майстер-класи. Школа завершує свою роботу о 19:00.
  6
 • Атестація
  Учні школи 9¾ прікріпляються до однієї з найвідоміших дистанційних шкіл «Джерело».
  Навчальний рік у школі 9¾ триває з 1 вересня по 31 травня. У другій половині травня впродовж двох тижнів учні онлайн здають всі річні контрольні в ЦДО «Джерело» і переводяться у 6-ий клас.
  7
 • Інклюзія
  Школа 9¾ є інклюзивною школою, а це означає, що в нарівні з іншими дітьми в класі можуть навчатись 1 або 2 дитини з особливостями розвитку або особливими потребами у супроводі власного тьютора або із залученням тьюторів школи. У вересні 2021 всі викладачі та тьютори школи пройдуть довготривале навчання у найкращих фахівців по роботі з інлюзією. В школі буде облаштовано окрему ресурсну кімнату, в якій можуть відпочивати абсолютно всі діти.
  8
 • Літо
  Ми впевнені, що канікули у дітей мають тривати три місяці. Тільки у цьому випадку діти насправді зможуть відпочити і підготуватись морально, емоційно і фізично до нового навчального року. Саме тому на літо ми підготуємо круті тематичні табори 9¾, які органічно поєднають у собі спорт і творчість.
  9
Школа 9 ¾ — це середня школа сімейного типу, де будуть одночасно навчатись діти віком від 9 ¾ років. Саме це є прохідним порогом для вступу.

9 ¾ — це інклюзивна школа, в якій з осені 2021 буде навчатись один або два п'яті класи. Ми плануємо, що в одному класі буде навчатись до 10 дітей і згідно принципам інклюзії двоє діток можуть мати вади розвитку.Почалось все з того, що школа і вільний простір займають одназу чотири квартири — це з'єднані в одну квартири № 2,3 на першому поверсі, які зараз являють собою простір 9 ¾ і квартири №5,6 на другому поверсі в самому серці Подолу за адресою Верхній Вал, 62. Коли ми замовляли доставку, кур'єри часто не могли знайти нас і ми почали жартувати, що це як платформат у фільмі «Гарі Поттер», яка насправді є, але знайти її ніхто не може. Так, назва 9 ¾ прикипіла до школи і простору назважди.

На момент, коли засновниця школи Олеся Корженевська прийняла безповоротне рішення, що школі бути, її синові було 9 ¾ років і це стало прохідним порогом для дітей

,


це вільний простір, відкриття якого заплановано на осінь 2021. У цьому просторі зможуть проводити час як діти з особливостями розвитку, так і нормотипові діти та їхні батьки. Цікаво в цьому просторі буде всім і завжди.

Станом на травень 2021 у просторі проводиться капітальний ремонт і простір поки що не працює. На 110 м², які утворені завдяки об'єднанню двох квартир на першому поверсі, вже:

- знесено стіни і утворено великий лофт
- прокладено електрику
- виведено всі комунікації
- приведено до ладу унікальну стелю в будинку 1907 року
- знесено стіну в кімнаті, яка запланована під сенсорну кімнату
- зроблено вхід з вулиці
— більше, ніж школа
Обираючи кольори для стін на другому поверсі школи 9 ¾ ми користувались спеціальним пантонником, розробленим для дітей з аутизмом
Для стін на другому поверсі ми підібрали наступні кольори:
- кухня на другому поверсі пофарбовала в приємний оливковий колір J3.11.76
- стіни коридору та ресепшну на другому поверсі в блакитно-сірий L8.06.70
- стіни кабінетів в світло-сірий практично білий FN.01.81