Акторська майстерність для підлітків 12-15 років
Річна програма до 28.05.2024
навчальні дні: четвер / неділя
21.09.2023 / 18:00-20:00
Безкоштовне перше заняття
У четвер, 21.09 / 18:00-20:00 запрошуємо на День Відкритих Дверей і безкоштовне заняття з акторської майстерності для підлітків 12-15 років. Для реєстрації необхідно зателефонувати Олесі Корженевській — засновниці та директорці школи — за телефоном (050) 711 8 117 або просто написати в телеграм за тим самим номером або за ніком @korzhenevska
Привіт! Мене звати Олеся Корженевська і я засновниця школи аудіовізуальних мистецтв 9¾ для дітей, підлітків та дорослих.

Вже шостий рік поспіль ми навчаємо професійних акторів від 7 до 65 років. Цьогоріч ми вперше запускаємо річну програму для акторів-підлітків 12-15 років і будемо раді бачити ваших дітей в нашій школі. Старт навчання вже 5 вересня!
Олеся Корженевська
Засновниця та директорка школи аудіовізуальних мистецтв 9¾
Курс акторської майстерності BASIC для підлітків 12-15 років
річна програма 2023-2024
Цей курс дуже потрібен підліткам, адже
 • курс направлений на всебічний розвиток кожної окремої дитини: робота з тілом, голосом, емоціями
 • цей курс допоможе побороти затиски
 • розвиватиме комунікабельність
 • навчить тримати увагу на собі та не боятися бути в центрі тієї самої уваги
 • цей курс підійде підліткам, яким подобається акторська професія і вони мріють навчатися на актора
 • курс навчить приймати себе і подобатись собі
 • допоможе знайти нових класних друзів на все життя
 • навчить дитину бути дисциплінованою
Що отримує студент курсу?
•Заняття проходять двічі на тиждень за таким розкладом: четвер 18:00, неділя 11:00. Заняття з
— акторської майстерності — 2 години
— пластика та сценічний рух — 1,5 години
— вокал — 1,5 години
— сценічний бій — 2 години
Понад 270 годин практичних занять та майстер-класів впродовж дев'яти місяців.
•Окрім профільного предмета — акторської майстерності діти також займаються вокалом та хореографією (пластика тіла, сценічний рух), вивчають сценічний бій.
•Навчання відбувається в форматі студії.
•Студенти, які відвідали понад 90% акторських тренажів та майстер-класів курсу отримують диплом про випуск зі школи аудіовізуальних та мистецтв 9¾.
•Портфоліо з 20 якісних фото, які прийме будь-який кастинг директор країни.
•В кінці навчального року обов'язковий показ у школі, на якому присутні батьки, родичі та гості, де діти показують все, чому навчилися за період навчання. На фінальний показ (повноцінна вистава) також запрошуються кастинг-директори, режисери та продюсери, які завжди знаходяться в пошуку дітей для зйомок в кіно.
•Записана на відео вистава за участі випускників курсу
•Навчання триває з початку вересня по кінець травня.
Як проходять заняття цьому курсі?
Понад 270 годин практичних майстер-класів
 • Акторська майстерність
  Найважливіша дисципліна у формуванні кожного актора охоплює:
  • Уміння вчити тексти напам'ять та відтворювати їх
  • Здатність запам'ятовувати логічні ланцюжки
  • Робота в партнерстві
  • Уміння швидко згадувати свої або чужі емоційні прояви, цікаві образи і підкладати їх під свою гру
  • Сміливість імпровізацій та публічних виступів
  • Все це і багато іншого студенти опанують на уроці акторської майстерності
 • Вокал
  Дихання, голосові резонатори, як працюють фільтри, діафрагма, як інтонувати голосом і багато іншого — все це вивчають наші студенти на уроках вокалу. Уроки тривають по дві години. За цей час студенти дізнаються і опановують технічну базу. Окремо приділяється час індивідуальній роботі з кожним студентом курсу.
 • Сценічний рух
  «Сценічний рух» є провідним у формуванні пластичної культури актора. Це базова дисципліна, засвоєння якої забезпечує активне й цікаве існування актора на сцені та в кадрі.
 • Сценічна мова
  Правильно і красиво говорити насправді вміє дуже небагато людей. Актори, які володіють майстерністю сценічної мови можуть розкривати внутрішній світ своїх персонажів набагато яскравіше, а також відтворювати соціальні, психологічні, національні, побутові риси вдачі персонажа. Сценічна мова також надважлива і для будь-яких публічних виступах, тож обов'язково стане у пригоді студентам курсу у майбутньому незалежно від того стануть вони надалі акторами чи ні.
 • Контактна імпровізація
  Тут все про партнерство без слів, уміння домовитися очима або доторком. Практика охоплює падіння, дотримання фізичної точки дотику, підтримку, балансування, генерування енергії під час танцю.
 • Сценічний бій
  Дуже важливим предметом для акторів є також сценічний бій, який охоплює елементи трюкової роботи для акторів театру та кіно. Вміти правильно впасти, дати ляпаса в кадрі, завдавати удару, щоб не травмувати себе та партнера, але щоб все виглядало максимально природно — це велика робота, яку в нашій школі викладають справжні каскадери.
Команда Акторського курсу
На всіх наших курсах викладають найкращі викладачі України і курс Акторський BASIC для підлітків не вийняток
 • Мирослава Салій
  Вокал
  Співачка, співзасновниця та організаторка фольк-студії "Правиця". Викладачка співу у @spivprostir. Суддя на дитячому Євробаченні 2022 року.
 • Наталія Васько
  Акторська майстерність
  Заслужена артистка України, акторка театру та кіно, викладачка акторської майстерності і кураторка та основний педагог курсу Акторський BASIC для дорослих у школі аудіовізуальних мистецтв 9¾, кураторка та основний педагог дитячого Акторського курсу. Лауреатка національної кінопремії «Золота дзига» (2017), членкиня Української кіноакадемії.

  Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Юлії Ткаченко.
  Зіграла головні ролі у найрейтинговіших серіалах та повнометражних фільмах: «Віддана», «Толока», «Гніздо горлиці», «Крути 1918», «Кріпосна», «Доброволець», «Любов з ароматом кави», «Доньки-матері», «Жіночий лікар — 4», «Папаньки», «Коли ми вдома. Нова історія».

  Театральні роботи: «За двома зайцями», «Московіада», «Наймичка», «Ромео і Джульєтта», «Готель Беверлі Хілз».

  На рахунку Наталії Васько понад 100 робіт у 100 проектах
 • Поліна Луканська
  Хореографія та балет
  Хореограф, балетмейстер, артистка балету, викладач пластики та сценічного руху, а також балету та фітнесу у школі аудоівізуальних мистецтв 9¾

  Артистка балету Академічного театру «Київ Модерн-балет», дипломований педагог зі стажем викладання 6 років . Працювала у складі театру «MDA dance production» (Італія), «n'Era dance company» та «Dance Theater Wave» (Україна).

  Учасниця комерційних проектів, модель, співпрацювала з артистами українського шоу-бізнесу (Макс Барських, Артем Півоваров, гурт «Kazka» та ін.)
 • Юлія Цивата
  Сценічна мова
  У 1994 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого, Майстерню Ю. С. Ткаченко.

  Викладає сценічну мову на кафедрі Сценічної Мови у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого,

  Працює у Національному академічному театрі ім. Лесі Українки, також грає в театрі «Сузір'я». У творчому доробку: досвід роботи на телебаченні, зйомки в кліпах, рекламі та дубляжі.
Як проходить навчання на
курсі Акторський BASIC для підлітків
Впродовж дев'яти місяців двічі на тиждень діти займаються акторською майстерністю, вокалом, пластикою, сценічним боєм, опановують гру в оркестрі і готуються до вистави, яку грають на фінальному показі.
Урок вокалу на курсі Акторський для підлітків BASIC
Викладає Мирослава Салій
Майстер-клас зі сценічного бою для студентів курсу Акторський для підлітків BASIC
Викладає каскадерка Анастасія Штефан
Наші випускники
Це група, яка закінчила навчання на курсі Акторський BASIC для підлітків в кінці травня 2023.
Як зареєструватись на курс Акторський BASIC для підлітків 12-15 років
Співбесіда: необхідно зателефонувати Олесі Корженевській — засновниці та директорці школи — за телефоном (050) 711 8 117 також можна написати в телеграм за тим самим номером або за ніком @korzhenevska і домовитись про співбесіду. Співбесіда проводиться з одним з батьків (або опікуном) в форматі онлайн або очно.

Творчий конкурс: після співбесіди батьків майбутньому студенту курсу також необхідно пройти співбесіду з директоркою школи і за потреби пройти творчий конкурс. Якщо дитина була присутня на Дні Відкритих Дверей або на будь-якому пробному занятті — цей пункт можна пропустити.

Сценічний одяг: для студентів курсу Акторський є обов'язковим. Чорний низ, чорний верх згідно з сезоном, а також змінне взуття (найкраще підійде спортивний костюм). Все це можна залишати у школі та не носити на заняття з собою щоразу.

Оплата:
після проходження вищеописаних етапів батьки оплачують навчання дитини на місяць вперед згідно з Договором.

Тривалість навчання: Навчання триває з початку вересня по кінець травня двічі на тиждень.

Вартість навчання: 6000 грн / місяць. Якщо студент приєднується до курсу не з початку місяця — адміністрація школи робить перерахунок навчання на користь студента. Відсутність студента на навчанні не є підставою для перерахунку вартості навчання.

Обов'язкові умови від школи: на заняттях студенти спілкуються виключно українською мовою. Також студенти мають перебувати вдома в україномовному середовищі. На період навчання на курсі родина зобов'язується перейти на українську мову, адже акторська майстерність пов'язана насамперед з мовою і студентам важко підбирати слова, а також висловлювати думки, декламувати вірші, монологи тощо, якщо мова спілкування вдома і в оточенні інша. Займає багато часу перейти на українську, а потім назад. І студенти втрачають дорогоцінний час на навчання.