Курс Акторський BASIC

у школі аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾.
Специфіка курсу: КІНОАКТОР
Викладають тільки зірки!
Кураторка курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC
Наталія Васько
Кураторка курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC в школі аудівізуальних та медіа-мистецтв 9¾
Акторка театру та кіно

Лауреатка національної кінопремії «Золота дзига» (2017), членкиня Української кіноакадемії.

Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Юлії Ткаченко.
Зіграла головні ролі у найрейтинговіших серіалах та повнометражних фільмах: «Віддана», «Толока», «Гніздо горлиці», «Крути 1918», «Кріпосна», «Доброволець», «Любов з ароматом кави», «Доньки-матері», «Жіночий лікар — 4», «Папаньки», «Коли ми вдома. Нова історія».

Театральні роботи: «За двома зайцями», «Московіада», «Наймичка», «Ромео і Джульєтта», «Готель Беверлі Хілз».

На рахунку Наталії Васько понад 100 робіт у 100 проектах
Викладачі курсу АКТОРСЬКИЙ
Олесь Санін
Український режисер,
актор театру та кіно
Юрій Радіонов
Актор театру та кіно, режисер та художник-постановник
Олексій Тритенко
Актор театру та кіно, продюсер, режисер, член ради Держкіно
Анна Кошмал
Акторка театру та кіно
Роман Ясіновський
Актор. театру та кіно
Саша Зіневич
Фотограф
Анастасія Штефан
Виклачадка сценічного бою, акторка, каскадерка
Ірина Лазер
Викладачка сценічної мови
Олексій Бусько
Хореограф
Дмитро Гольдман
Режисер
Дмитро Томашпольський
Український режисер
Алла Самойленко
Кастинг-директорка
Отримувати новини
Про безкоштовні і платні майстер-класи, семінари, інтенсиви, а також про старт нових курсів ви дізнаватиметесь першими!
* заповнюючи цю форму ви надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних
Курс АКТОРСЬКИЙ BASIC
Осінь-зима 2021
Специфіка курсу КІНОАКТОР:
Цей курс розроблений для тих, хто вже розпочав свій шлях у кіновиробництві або тільки мріє про це і не знає з чого почати. Неважливо є у вас будь-який досвід чи немає.
Все, чому ви будете навчатись на курсі АКТОРСЬКИЙ BASIC впродовж чотирьох місяців, приведе вас до знімального майданчика
Тривалість 4 місяці: 04.09-26.12.2021
Навчальні дні:
19:00-21:00 або до 22:00 вівторок (2 або 3 години)
11:00-12:00 або до13:00 субота (2 або 3 години)
Де: школа аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾,
Контракторва площа, вул. Верхній Вал, 62
Заняття проходять тільки в очному форматі.
Додаткові дні практики в творчих майстернях
Понад 100 годин інтенсивного навчання.
80% наших випускників вже знімаються в кіно, а ми допомагаємо їм у цьому. Тож не відкладай свою мрію і реєструйся на курс. Проведи незабутні чотири місяці свого життя в колі професіоналів та однодумців.
Вартість навчання:
8 500 грн при оплаті щомісяця (4 місяці)
32 000 грн при оплаті одним платежем
* у вартість навчання входять всі можливі витрати в т.ч. податки, які ми платимо за кожного студента. Вартість не може бути змінена ні за яких обставин.
Що отримує студент після закінчення навчання
Відеовізитівка
Кожен студент курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC записує відеовізитівку, яку прийме будь-який кастинг-директор країни.
Анастасія Штефан, 24 роки. Третій рік поспіль Настя працює каскадеркою в кіно, проте зрозуміла, що хоче і може більше. Саме тому вступила на Акторський і успішно закінчила курс під керівництвом Наталії Васько. З осені 2021 Настя продовжує навчання на курсі Акторський ADVANCED.
Вікторія Шинкар мріє стати акторкою і зіграти свою першу роль у великому кіно. З осені 2021 Віка продовжить навчання на курсі Акторський ADVANCED у школі аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾.
В школу аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾ Юлію Олійник привеоа сестра Вікторія. Юлія давно відклала свою мрію стати акторкою і вибрала серйозну професію, проте в 24 роки вона все ж таки наважилась втілити давно забуту мрію. З осені 2021 Юлія продовжить навчання на курсі Акторський ADVANCED під керівництвом Наталії Васько.
Батьки вирішили, що їхня донька Катерина Ніколаєно має стати юристкою. Ненадовго Катя погодилась на цю авантюру, проте акторство все ж перемогло. З осені 2021 Катя продовжить навчання на курсі Акторський ADVANCED у школі аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾.
Акторське портфоліо
Наприкінці курсу в нашій дружній фотостудії «Фольга», що розташувалась поруч зі школою 9¾, впродовж цілого дня відбувається фотосесія курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC.

Профейсійний гример робить грим та укладку кожному студентові, а неймовірний фотограф Саша Зіневич фотографує. Роботи Саші Зіневича добре відомі українським кастинг-директорам і саме його вони найчастіше рекомендують для тошо, щоб отримати якісне акторське портфоліо.
Диплом
Студенти, які відвідали понад 90% акторських тренажів та майстер-класів курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC мають право отримати диплом про випуск зі школи аудівізуальних та медіа-мистецтв 9¾. Окрім цього вони отримують неймовірний багаж знань, акторську візитівку, портфоліо з понад 30 якісних фото, наснагу творити далі, розвиватися в професії КІНОАКТОР і мають змогу продовжити навчання на курсу АКТОРСЬКИЙ ADVANCED, який завершується зйомками короткометражного фільму за участі всіх студентів курсу АКТОРСЬКИЙ ADVANCED.
Умови навчання на курсі Акторський BASIC
Вікове обмеження 18+
Наш курс розрахований на дорослу аудиторію віком від 18 до 60
Розмовна українська мова
Українська є обов'язковою для бажаючих навчатися на Акторському курсі. Профільний предмет курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC «Сценічна мова», як і 90% решти майстер-класів курсу, також викладається українською мовою.
Бажання вчитися і розвиватися
Школа аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾ не терпить лінюхів і прогульщиків.
Вам дадуть величезну базу знань, створять всі умови для творчості, проте ви маєте багато вчитися самостійно, читати рекомендовану викладачами та лекторами літературу, дивитися багато хорошого (і поганого, щоб розуміти як не треба) кіно, писати конспекти, ходити в театр, вчасно виконувати домашні завдання, займатись сценічною мовою вдома щодня, бути готовими навчатися додатково в позашкільні дні в творчих майстернях школи і поза школою, а також мати власну надпотужну мотивацію.
Тривалість навчання
Курс АКТОРСЬКИЙ BASIC проходить двічі на рік і триває 4 місяці з початку вересня по кінець грудня та з середини лютого до середини червня. Влітку в школі проводяться акторські табори та інтенсиви. Навчання відбувається двічі на тиждень. Щовівторка та щосуботи. Всі майстер-класи запрошених лекторів тривають по 2 години. Заняття з пластики тривають 2,5 години, заняття з кураторкою курсу тривають по 3 години або більше.
Кількість студентів у групі
Школа аудівізуальних та медіа-мистецтв 9¾ — це маленька унікальна камерна школа, яка ніколи не буде великою. Ми завжди в погоні за завзятими, наполегливими та талановитими, але ніколи не гонимося за кількістю студентів в групі. Зазвичай на крусі АКТОРСЬКИЙ BASIC навчається до 10 студентів.
Вільні слухачі
Частину занять на курсі можуть відвідати вільні слухачі попередньо сплативши участь у майстер-класі. Графік курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC буде доступний на початку вересня. Кількість вільних слухачів у групі обмежена і не може перевищувати 5 осіб. Для того, щоб потрапити на окремий майстер-клас пишіть в телеграм @korzhenevska або телефонуйте +38 (050) 711 8 117 (Олеся Корженевська — директорка школи)
Співбесіда
На курс АКТОРСЬКИЙ BASIC можна потрапити виключно після співбесіди з директоркою школи аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾ Олесею Корженевською. Співбесіда проводиться в очному або онлайн-форматі (на вибір). З приводу вступу на курс пишіть в телеграм @korzhenevska або за телефоном +38 (050) 711 8 117
Договір про навчання
Після успішного проходження співбесіди обов'язковою умовою є підписання Договору між школою та майбутнім студентом. Договори на навчання заключаються до початку навчання. Школа аудівізуальних та медіа-мистецтв 9¾ проводить Дні Відкритих Дверей перед початком кожного курсу. Слідкуйте за деталями на наших сторінках у соціальних мережах, щоб не пропустити День Відкритих Дверей.
Facebook | Instagram |
Сценічний одяг
Забудьте про джинси і плаття, адже на Акторському курсі всі студенти завжди одягнені в сценічний одяг.
Для дівчат: чорні лосини та чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки.
Зовнішній вигляд: без макіяжу, волосся зібране
Для хлопців: чорні зручні штани, чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки
Вартість навчання *
Вартість навчання на курсі складає 32 000₴ і включає у себе всі можливі витрати. Також можлива оплата щомісяця: в такому випадку вартість навчання розбивається на 4 платежі по 8 500₴. Місце закріплюється за студентом після 100% оплати вартості курсу на безготівковий рахунок школи аудівізуальних та медіа-мистецтв 9¾ одним платежем до початку навчання згідно підписаного Договору та на підставі рахунку-фактури впродовж трьох днів з моменту отримання такого Договору і рахунку або при оплату за 1 місяць при виборі студентом помісячної оплати.

* Оплата готівкою, а також кількома платежами не приймається
Як зареєструватись на курс Акторський BASIC
Співбесіда: необхідно зателефонувати Олесі Корженевській — засновниці та директорці школи — за телефоном (050) 711 8 117 також можна написати в телеграм за тим самим номером або за ніком @korzhenevska і домовитись про співбесіду.

Творчий конкурс: після співбесіди, яка проводиться в форматі онлайн або в очному форматі (за вибором студента, адже ви можете захотіти прийти в школу і подивитись на те, як вона виглядає), необхідно пройти творчий конкурс. Конкурс не є складним і якщо ви вже пройшли співбесіду — не переживайте! Скоріше за все вас вже прийняли до школи. Творчий конкурс потрібен для того, щоб визначити наперед загальний рівень групи і підкорегувати графік курсу згідно загального рівня студентів.

Оплата:
після проходження обох вищеописаних етапів студент отримує на ознайомлення Договір і оплачує навчання згідно обраного тарифу (помісячно або відразу за весь курс) впродовж трьох днів з моменту отримання рахунку-фактури на оплату.
Що говорять наші випускники
Надія Пінчук
У липні 2021 я закінчила курс Акторський BASIC у школі 9¾під керівництвом Наталії Васько. З лютого 2022 планую продовжити навчання на курсі Акторський ADVANCED у школі аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾
Кому підійдуть курси акторської майстерності?
1. Тому, хто хоче відчути прихований в ньому потенціал.
2. Тому, хто хоче вийти з горезвісної «зони комфорту».
3. Тому, хто хоче позбутись затисків і стати впевненішим в собі.
4. Тому, хто знаходиться в замкнутому колі робота-дім-робота-дім і хоче відчути повноту життя.
5. Тому, хто відчуває в собі творчий потенціал, але ще не розуміє, що з ним робити і куди направити.
6. Тому, хто знаходиться в кризовому періоді свого життя (професійне вигорання, криза особистісного зростання)
7. Тому, хто давно мріяв про сцену або кіно, але поставив на собі хрест (дуже старий, занадто молодий, занадто худий, занадто товстий, занадто негарний, занадто ...)
8. Тому, хто хоче довести комусь чи самому собі, що він на щось здатний.
9. Тому, хто втомився і розчарувався в навколишньому світі і шукає вихід.
10. Тому, хто хоче завести собі нових друзів або знайти свій всесвіт

Життя занадто коротке аби боятися!
Дмитро Балашов — двічі випускник нашого курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC. У віці 19-ти років Дмитро мріяв стати телеведучим, проте виграв грантове місце на безкоштовне навчання і закінчив наш курс Акторський BASIC. Після завершення першого курсу Акторський BASIC Дмитро продовжив навчання у нашій школі на наступному Акторському курсі.

З тих пір він кардинально змінив вектор своєї діяльності, а також свої цілі. Тепер Дмитро мріє зіграти ту саму найважливішу роль у кіно і робить все задля того, щоб його мрія здійснилась.

Завершивши курс Акторський BASIC під керівництвом двох різних майстрів (однією з них була діюча кураторка курсу Акторський BASIC у школі аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾ Наталія Васько) Дмитро не зупинився, а пішов вчитись далі в театральну майстерню Юрія Радіонова. Після завершення майстерні Дмитро вступив на курс театральної режисерки Тамари Трунової, бо вже давно зрозумів, що АКТОР — це єдина можлива професія для нього.
Як проходить запис візитівок