01.02.2022-31.05.2022
Курс Акторьський BASIC
Під керівництвом заслуженої артистки України Наталії Васько.
Запрошені викладачі курсу: Анна Кошмал, Алла Самойленко, Роман Ясіновський, Юрій Радіонов, Олексій Бусько, Дмитро Гольдман, Дмитро Томашпольський, Ірина Лазер, Олена Лазович, Ігор Шуб, Олеся Корженевська, Анастасія Штефан та інші.
Курс Акторський BASIC
Підійде тобі, якщо ти мрієш:

• навчатися у справжніх профі своєї справи, серед яких найвідоміші українські режисери, продюсери, кастинг директори, акторські тренери та актори
• провести наступні 4 місяці в творчій родині професіоналів і однодумців
• стати частиного крутого великого творчого комьюніті і знайти нових класних друзів
• мрієш вступити у профільний ВНЗ на профільну спеціальність
• отримати якісне акторське порфтоліо та відеовізитівку
• почати грати в кіно
До 26.01.2022 кожен бажаючий може виграти грант на навчання на акторському курсі. Результати будуть оголошені 27.01.2022. За 4 роки 22 студенти використало свій шанс і виграли навчання. Наступний грант на навчання ми проведемо в останній тиждень травня 2022.
Тобі також підійде курс Акторський, якщо ти:
• ніколи не вчився акторству і починаєш з нуля, але хотів би відкрити для себе цей дивовижний глибокий світ. Не переживай, адже 90% студентів, які навчатимуться з тобою, також не мають ніякого акторського досвіду, тож вчитися ви будете разом!
• вже маєш невеликий досвід і встиг здобути базові знання і перші кроки в акторстві, але розумієш, що це лише початок
• взагалі не плануєш в подальшому іти в професію, але хочеш краще пізнати себе та свій внутрішній світ і розумієш, що тобі це справді потрібно
Умови навчання на курсі Акторський BASIC
Вікове обмеження 18+
Наш курс розрахований на дорослу аудиторію віком від 18 до 60
Розмовна українська мова
Українська є обов'язковою для бажаючих навчатися на Акторському курсі. Профільний предмет курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC «Сценічна мова», як і 90% решти майстер-класів курсу, які також викладається українською мовою.
Бажання вчитися і розвиватися
Школа аудіовізуальних мистецтв 9¾ не терпить лінюхів і прогульщиків.
Вам дадуть величезну базу знань, створять всі умови для творчості, проте ви маєте
• багато вчитися самостійно
• читати рекомендовану викладачами та лекторами літературу
• дивитися багато хорошого кіно та ходити в театр
• писати конспекти
• вчасно виконувати всі домашні завдання
• займатись сценічною мовою вдома щодня
• бути готовими навчатися додатково в позашкільні дні в творчих майстернях школи і поза школою
• мати власну надпотужну мотивацію
Тривалість навчання
Курс АКТОРСЬКИЙ BASIC проходить тричі на рік і триває 4 місяці

Осінь-зима / 04.09-26.12.2021
Зима-Весна / 01.02-31.05-2022
Весна-Літо / 21.05-28.08.2022

Навчання відбувається двічі на тиждень у шкільні дні:
Вівторок з 19:00
Субота з 11:00

Творчі майстерні:
Це творча лабораторія на базі школи.
Студенти мають змогу приходити до школи в будь-який зручний для них час і займатися в позашкільні дні додатково з кураторкою курсу та самостійно або групами в робочій атмосфері.
Кількість студентів у групі
Школа аудівізуальних та медіа-мистецтв 9¾ — це маленька унікальна камерна школа, яка ніколи не буде великою. Ми завжди в погоні за завзятими, наполегливими та талановитими, але ніколи не гонимося за кількістю студентів в групі. Зазвичай на крусі навчається до 10 студентів.
Вільні слухачі
Частину занять на курсі можуть відвідати вільні слухачі попередньо сплативши участь у майстер-класі. Розклад курсу АКТОРСЬКИЙ постійно оновлюється. Кількість вільних слухачів у групі обмежена і не може перевищувати 5 осіб. Для того, щоб потрапити на окремий майстер-клас, який вам припав до душі у розкладі, пишіть в телеграм @korzhenevska або телефонуйте +38 (050) 711 8 117 (Олеся Корженевська — директорка школи)
Співбесіда
На курс АКТОРСЬКИЙ BASIC можна потрапити виключно після співбесіди з директоркою школи аудіовізуальних та мистецтв 9¾ Олесею Корженевською. Співбесіда проводиться в очному або онлайн-форматі (на вибір). З приводу вступу на курс пиши в телеграм @korzhenevska або за телефоном +38 (050) 711 8 117 або приходьте у гості.
Договір про навчання
Після успішного проходження співбесіди обов'язковою умовою є підписання Договору між школою та майбутнім студентом. Договори на навчання заключаються до початку навчання. Школа аудівізуальних та медіа-мистецтв 9¾ проводить Дні Відкритих Дверей перед початком кожного курсу. Слідкуйте за деталями на наших сторінках у соціальних мережах, щоб не пропустити День Відкритих Дверей.
Facebook | Instagram |
Сценічний одяг
Забудьте про джинси і плаття, адже на Акторському курсі всі студенти завжди одягнені в сценічний одяг.
Для дівчат: чорні лосини та чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки.
Зовнішній вигляд: без макіяжу, волосся зібране
Для хлопців: чорні зручні штани, чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки
Вартість навчання *
Вартість навчання на курсі складає 32 000₴ і включає у себе всі можливі витрати. Також можлива оплата щомісяця: в такому випадку вартість навчання розбивається на 4 платежі по 8 500₴. Місце закріплюється за студентом після 100% оплати вартості курсу одним платежем до початку навчання згідно підписаного Договору та на підставі рахунку-фактури впродовж трьох днів з моменту отримання такого Договору і рахунку або при оплату за 1 місяць при виборі студентом помісячної оплати.
Кураторка курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC
Наталія Васько
Кураторка курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC в школі аудівізуальних та медіа-мистецтв 9¾
Акторка театру та кіно

Лауреатка національної кінопремії «Золота дзига» (2017), членкиня Української кіноакадемії.

Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Юлії Ткаченко.
Зіграла головні ролі у найрейтинговіших серіалах та повнометражних фільмах: «Віддана», «Толока», «Гніздо горлиці», «Крути 1918», «Кріпосна», «Доброволець», «Любов з ароматом кави», «Доньки-матері», «Жіночий лікар — 4», «Папаньки», «Коли ми вдома. Нова історія».

Театральні роботи: «За двома зайцями», «Московіада», «Наймичка», «Ромео і Джульєтта», «Готель Беверлі Хілз».

На рахунку Наталії Васько понад 100 робіт у 100 проектах
Викладачі курсу АКТОРСЬКИЙ
Олесь Санін
Український режисер,
актор театру та кіно
Юрій Радіонов
Актор театру та кіно, режисер та художник-постановник
Олексій Тритенко
Актор театру та кіно, продюсер, режисер, член ради Держкіно
Анна Кошмал
Акторка театру та кіно
Роман Ясіновський
Актор. театру та кіно
Саша Зіневич
Фотограф
Анастасія Штефан
Виклачадка сценічного бою, акторка, каскадерка
Ірина Лазер
Викладачка сценічної мови
Олексій Бусько
Хореограф
Дмитро Гольдман
Режисер
Дмитро Томашпольський
Український режисер
Алла Самойленко
Кастинг-директорка
Що отримує студент після закінчення навчання
Диплом
Студенти, які відвідали понад 90% акторських тренажів та майстер-класів курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC мають право отримати диплом про випуск зі школи аудівізуальних та мистецтв 9¾.
Окрім цього вони отримують:
•неймовірний багаж знань
•акторську візитівку
•портфоліо з понад 30 якісних фото та сотні репортажних фотографій зі всіх майстер-класів курсу
Відеовізитівка
Кожен студент курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC в кінці курсу записує відеовізитівку, яку прийме будь-який кастинг-директор країни.
Анастасія Штефан, 24 роки. Третій рік поспіль Настя працює каскадеркою в кіно, проте зрозуміла, що хоче і може більше. Саме тому вступила на Акторський і успішно закінчила курс під керівництвом Наталії Васько.
Якщо ви не бачили, як виглядає волосся, довжиною в понад 2 метри 30 см — дивіться до кінця акторську візитівку неймовірно талановитої і красивої випускниці курсу Акторський BASIC Олени Корзенюк
Катя закінчила нашу школи двічі. Так, один і той самий курс. З перервою на весняний локдаун у 2021, коли ми не мали змоги працювати, Катя провчилась у нашій школі майже рік. Сказати, що ми помітили зміни — це не сказати нічого. Достатньо лише глянути її попередню візитвіку, яку ми записували влітку і порівняти з цією.
Коли Каті було 15 її батьки вирішили, що їхня донька Катерина Ніколаєнко має стати юристкою. Ненадовго Катя погодилась на цю авантюру, проте акторство все ж перемогло. 21.07.2021 Катя закінчила курс Акторський BASIC у 9¾, а з вересня 2021 продовжила навчання у школі на тому ж курсі.
Акторське портфоліо
Наприкінці курсу впродовж цілого дня у школі аудіовізуальних мистецтв 9¾ впродовж цілого дня відбувається фотосесія курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC та запис відеовізитівок.
Як зареєструватись на курс Акторський BASIC
Співбесіда: необхідно зателефонувати Олесі Корженевській — засновниці та директорці школи — за телефоном (050) 711 8 117 також можна написати в телеграм за тим самим номером або за ніком @korzhenevska і домовитись про співбесіду.

Творчий конкурс: після співбесіди, яка проводиться в форматі онлайн або в очному форматі (за вибором студента, адже ви можете захотіти прийти в школу і подивитись на те, як вона виглядає), необхідно пройти творчий конкурс. Конкурс не є складним і якщо ви вже пройшли співбесіду — не переживайте! Скоріше за все вас вже прийняли до школи. Творчий конкурс потрібен для того, щоб визначити наперед загальний рівень групи і підкорегувати графік курсу згідно загального рівня студентів.

Оплата:
після проходження обох вищеописаних етапів студент отримує на ознайомлення Договір і оплачує навчання згідно обраного тарифу (помісячно або відразу за весь курс) впродовж трьох днів з моменту отримання рахунку-фактури на оплату.
Що говорять наші випускники
Надія Пінчук
У липні 2021 я закінчила курс Акторський BASIC у школі 9¾під керівництвом Наталії Васько. З лютого 2022 планую продовжити навчання на курсі Акторський ADVANCED у школі аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾
Кому підійдуть курси акторської майстерності?
1. Тому, хто хоче відчути прихований в ньому потенціал.
2. Тому, хто хоче вийти з горезвісної «зони комфорту».
3. Тому, хто хоче позбутись затисків і стати впевненішим в собі.
4. Тому, хто знаходиться в замкнутому колі робота-дім-робота-дім і хоче відчути повноту життя.
5. Тому, хто відчуває в собі творчий потенціал, але ще не розуміє, що з ним робити і куди направити.
6. Тому, хто знаходиться в кризовому періоді свого життя (професійне вигорання, криза особистісного зростання)
7. Тому, хто давно мріяв про сцену або кіно, але поставив на собі хрест (дуже старий, занадто молодий, занадто худий, занадто товстий, занадто негарний, занадто ...)
8. Тому, хто хоче довести комусь чи самому собі, що він на щось здатний.
9. Тому, хто втомився і розчарувався в навколишньому світі і шукає вихід.
10. Тому, хто хоче завести собі нових друзів або знайти свій всесвіт

Життя занадто коротке аби боятися!
Дмитро Балашов — двічі випускник нашого курсу АКТОРСЬКИЙ BASIC. У віці 19-ти років Дмитро мріяв стати телеведучим, проте виграв грантове місце на безкоштовне навчання і закінчив наш курс Акторський BASIC. Після завершення першого курсу Акторський BASIC Дмитро продовжив навчання у нашій школі на наступному Акторському курсі.

З тих пір він кардинально змінив вектор своєї діяльності, а також свої цілі. Тепер Дмитро мріє зіграти ту саму найважливішу роль у кіно і робить все задля того, щоб його мрія здійснилась.

Завершивши курс Акторський BASIC під керівництвом двох різних майстрів (однією з них була діюча кураторка курсу Акторський BASIC у школі аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾ Наталія Васько) Дмитро не зупинився, а пішов вчитись далі в театральну майстерню Юрія Радіонова. Після завершення майстерні Дмитро вступив на курс театральної режисерки Тамари Трунової, бо вже давно зрозумів, що АКТОР — це єдина можлива професія для нього.
Отримувати новини
Про безкоштовні та платні майстер-класи
семінари, інтенсиви, а також про старт нових курсів ви дізнаватиметесь першими!
* заповнюючи цю форму ви надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних
Як проходить запис візитівок