Курс акторської майстерності для дітей 7-11 років
Навчальні дні: вівторок / субота
Привіт! Мене звати Олеся Корженевська і я засновниця школи аудіовізуальних мистецтв 9¾ для дітей, підлітків та дорослих.

Вже шостий рік поспіль ми навчаємо професійних акторів від 7 до 65 років. Цьогоріч ми вперше запускаємо річну програму для дітей акторів 7-11 років і будемо раді бачити ваших дітей в нашій школі. Старт навчання вже 6 вересня!
Олеся Корженевська
Засновниця та директорка школи аудіовізуальних мистецтв 9¾
Курс акторської майстерності
для дітей 7-11 років
річна програма 2023-2024
Цей курс дуже потрібен дітям, адже
 • курс направлений на всебічний розвиток кожної окремої дитини: робота з тілом, голосом, емоціями
 • цей курс допоможе побороти затиски та розвиватиме комунікабельність
 • цей курс підійде як дітям, яким подобається бути в центрі уваги, так і дітям яким необхідно навчитися і отримати такі навички
 • курс навчить приймати себе і подобатись собі
 • допоможе знайти нових класних друзів
 • навчить дитину бути дисциплінованою
 • кожна дитина отримає свою роль у великій виставі
 • кожна дитина матиме шанс отримати роль у кінострічці, адже кіно має постійний запит на дітей-акторів
Що отримує студент курсу?
•Заняття проходять двічі на тиждень за таким розкладом: середа 18:00, субота 11:00. Заняття з
— акторської майстерності — 2 години
— пластика та сценічний рух — 1,5 години
— вокал — 1,5 години
Понад 270 годин практичних занять та майстер-класів впродовж дев'яти місяців.
•Окрім профільного предмета — акторської майстерності, діти також займаються вокалом та хореографією (пластика тіла, сценічний рух), вивчають сценічний бій.
•Навчання відбувається в форматі гуртка.
•Студенти, які відвідали понад 90% акторських тренажів та майстер-класів курсу отримують диплом про випуск зі школи аудіовізуальних та мистецтв 9¾.
•Портфоліо з 20 якісних фото, які прийме будь-який кастинг директор країни.
•В кінці навчального року обов'язковий показ у школі, на якому присутні батьки, родичі та гості, де діти показують все, чому навчилися за період навчання. На фінальний показ (повноцінна вистава) школою запрошуються кастинг-директори, режисери та продюсери, які завжди знаходяться в пошуку дітей на роль у кіно.
•Записана на відео вистава за участі випускників курсу.
•Навчання триває з початку вересня по кінець травня.
Як проходять заняття цьому курсі?
Понад 270 годин практичних майстер-класів
 • Акторська майстерність
  Найважливіша дисципліна у формуванні кожного актора охоплює:
  • Уміння вчити тексти напам'ять та відтворювати їх
  • Здатність запам'ятовувати логічні ланцюжки
  • Робота в партнерстві
  • Уміння швидко згадувати свої або чужі емоційні прояви, цікаві образи і підкладати їх під свою гру
  • Сміливість імпровізацій та публічних виступів
  • Все це і багато іншого студенти опанують на уроці акторської майстерності
 • Вокал
  Дихання, голосові резонатори, як працюють фільтри, діафрагма, як інтонувати голосом і багато іншого — все це вивчають наші студенти на уроках вокалу. Уроки тривають по дві години. За цей час студенти дізнаються і опановують технічну базу. Окремо приділяється час індивідуальній роботі з кожним студентом курсу.
 • Сценічний рух
  «Сценічний рух» є провідним у формуванні пластичної культури актора. Це базова дисципліна, засвоєння якої забезпечує активне й цікаве існування актора на сцені та в кадрі.
 • Сценічна мова
  Правильно і красиво говорити насправді вміє дуже небагато людей. Актори, які володіють майстерністю сценічної мови можуть розкривати внутрішній світ своїх персонажів набагато яскравіше, а також відтворювати соціальні, психологічні, національні, побутові риси вдачі персонажа. Сценічна мова також надважлива і для будь-яких публічних виступах, тож обов'язково стане у пригоді студентам курсу у майбутньому незалежно від того стануть вони надалі акторами чи ні.
 • Контактна імпровізація
  Тут все про партнерство без слів, уміння домовитися очима або доторком. Практика охоплює падіння, дотримання фізичної точки дотику, підтримку, балансування, генерування енергії під час танцю.
Команда Акторського курсу для дітей 7-11 років
На всіх наших курсах викладають найкращі викладачі України і курс Акторський для дітей не вийняток
 • Христина Семенцова
  Викладачка акторської майстерності для дітей та підлітків у школі аудіовізуальних мистецтв 9¾
  Акторка театру та кіно, співпрацює з «Театром на СОЛОмʼянці», спільнотою «DSP».

  Освіта: КНУКІМ «Актор театру та кіно»
  Закінчила курси акторської майстерності у школі екранних мистецтв Screen School,
  Khodos Acting School, а також курс Юрія Радіонова. Навчалась на Інтенсиві у UFS, курси з пластики. Зараз навчається у школі аудіовізуальних мистецтв 9¾ на курсі Наталки Васько.
  Грає у виставах: «Love is…», «Маргінали» «Тіло. Щоденник», «ВічʼнаʼВічність», «ПокИдьки».
  Має досвід епізодичних ролей в серіалах та епізод в повнометражному фільмі Тоні Ноябрьової "DO YOU LOVE ME?".
 • Олеся Корженевська
  Засновниця та директорка школи аудіовізуальних мистецтв 9¾
  Режисерка, продюсерка, сценаристка
  Продюсерка всеукраїнського фестивалю День Вуличної Музики в Києві та в Україні (фестиваль проходить в один і той самий день у понад 55 містах по всій Україні), голова ГО «Логістичний Штаб», співзасновниця інтенсиву «Гроші на проєкти: ДЕ і ЯК?», з 2006 року власниця та директорка Event Agency "DREAM HUNTERS". У 2015 році спродюсувала та відкрила вільний простір та коворкінг #MediaHub.

  2018-2021 Генеральна продюсерка місійного мультимедійного проєкту «Я, Ніна» та Фундації #ВАРТОЖИТИ. Спродюсувала запуск всеукраїнського кол-центру для онкопацієнтів та їхніх родичів #ВАРТОЖИТИ, а також проєкт #таксідлядонора, який безоплатно возив донорів у 26 містах України в період повного локдауну, а пізніше онкопацієнтів.

  Кінопродюсерка: короткометражний фільм «Dependence», повнометражний художній фільм «Я, Ніна», телесеріал «Кава з кардамоном» та інші. Режисерка документального фільму "Побратими"

  Стаж в проєктному менеджменті та продюсуванні 17 років. Останні 9 років працює в громадському секторі, реалізовуючи масштабні проєкт, які змінюють життя людей в Україні на краще.

  П'ятий рік викладає студентам аудіовізуального напрямку за фахом продюсування, ораторська та акторська майстерність.
 • Поліна Луканська
  Хореограф, балетмейстер, артистка балету, викладач пластики та сценічного руху, а також балету та фітнесу у школі адуоівізуальних мистецтв 9¾
  Артистка балету Академічного театру «Київ Модерн-балет», дипломований педагог зі стажем викладання 6 років . Працювала у складі театру «MDA dance production» (Італія), «n'Era dance company» та «Dance Theater Wave» (Україна).

  Учасниця комерційних проектів, модель, співпрацювала з артистами українського шоу-бізнесу (Макс Барських, Артем Півоваров, гурт «Kazka» та ін.)
 • Дарина Масюк
  Викладачка вокалу у школі аудіовізуальних мистецтв 9¾
  У 2020 році закінчила навчання в Київській муніципальній академії музики ім.Глієра. Зараз навчаюсь в Національній Музичній Академії України на останньому курсі. Займаюсь музикою вже сімнадцятий рік, учасниця багатьох міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсів. Вивчаю теорію композиції, пишу музику.
Як проходить навчання на
курсі Акторський BASIC для дітей
Впродовж дев'яти місяців двічі на тиждень діти займаються акторською майстерністю, вокалом, пластикою, готуються до вистави, яку грають на фінальному показі.
Як зареєструватись на курс Акторський BASIC для дітей 7-11 років
Нижній поріг для вступу — завершений перший клас
Співбесіда: необхідно зателефонувати Олесі Корженевській — засновниці та директорці школи — за телефоном (050) 711 8 117 також можна написати в телеграм за тим самим номером або за ніком @korzhenevska і домовитись про співбесіду. Співбесіда проводиться з одним з батьків (або опікуном) в форматі онлайн або очно.

Сценічний одяг: для студентів курсу Акторський є обов'язковим. Чорний низ, чорний верх згідно з сезоном, а також змінне взуття (найкраще підійде спортивний костюм). Все це можна залишати у школі та не носити на заняття з собою щоразу.

Оплата:
після проходження вищеописаних етапів батьки оплачують навчання дитини на місяць вперед згідно з договором.

Тривалість навчання: Навчання триває з початку вересня по кінець травня двічі на тиждень.

Вартість навчання: 6000 грн / місяць. Якщо студент приєднується до курсу не з початку місяця — адміністрація школи робить перерахунок навчання на користь студента. Відсутність студента на навчанні не є підставою для перерахунку вартості навчання.

Обов'язкові умови від школи: на заняттях студенти спілкуються виключно українською мовою. Також студенти мають перебувати вдома в україномовному середовищі. На період навчання на курсі родина зобов'язується перейти на українську мову, адже акторська майстерність пов'язана насамперед з мовою і студентам важко підбирати слова, а також висловлювати думки, декламувати вірші, монологи тощо, якщо мова спілкування вдома і в оточенні інша. Займає багато часу перейти на українську, а потім назад. І студенти втрачають дорогоцінний час на навчання.