Команда школи 9¾
Кожного окремого вчителя або тьютора для наших дітей ми шукали виключно по рекомендаціям. Ми пишаємось тим, що окрім неймовірних педагогів, які викладають нашим п'ятикласникам в першій половині дня, до нас долучились справжні фахівці, які роблять день наших дітей насиченим і цікавим. У другій половині дня окрім прогулянки учням нашої школи викладається хореографія, акторська майстерність, англійська speaking club, трудове мистецтво, історія мистецтв разом з образотворчим мистецтвом та музика.
Олеся Корженевська
Засновниця та директорка школи 9¾
Продюсерка всеукраїнського фестивалю День Вуличної Музики в Києві та в Україні (фестиваль проходить в один і той самий день у понад 55 містах по всій Україні), голова ГО «Логістичний Штаб», співзасновниця інтенсиву «Гроші на проєкти: ДЕ і ЯК?», з 2006 року власниця та директорка Event Agency "DREAM HUNTERS". У 2015 році спродюсувала та відкрила вільний простір та коворкінг #MediaHub.
2018-2021 Генеральна продюсерка місійного мультимедійного проєкту «Я, Ніна» та Фундації #ВАРТОЖИТИ. Спродюсувала запуск всеукраїнського безкоштовного кол-центру для онкопацієнтів та їхніх родичів #ВАРТОЖИТИ, а також проект #таксідлядонора, який безкоштовно возив донорів у 26-ти містах України в період повного локдауну.
Кінопродюсерка: короткометражний фільм «Dependence», повнометражний художній фільм «Я, Ніна», телесеріал «Кава з кардамоном».
Стаж в проектному менеджменті та продюсуванні 17 років. Останні 8 років працюю в громадському секторі, реалізовуючи масштабні проекти, які змінюють життя людей в Україні на краще.
Мирослава Ільтьо
Вчителька української мови та літератури, а також зарубіжної літератури у школі 9¾
Журналістка, редакторка, репетиторка та мама допитливого двохрічки. Редакторка додатку «Chornobyl.app», настільної гри «Одісея» та кількох десятків текстів про культуру.

Писала біографії випускників, які досягли успіху та набули цінного досвіду, до книг з нагоди річниць заснування цих університетів. Вела прямі ефіри на Національному радіо, де говорила з митцями про їхні ініціативи, проекти та здобутки. Взяла сотні інтерв'ю та випустила на екран десятник сюжетів для програми розслідувань на Прямому каналі. У всеукраїнській ініціативі «Навчай українською» навчала викладачів і тренерів гуртків та секцій викладати українською мовою.

Сприяю випускникам успішно здати ЗНО з української мови та літератури. Навчаю учнів 5-11 класів за шкільною програмою, але зрозумілою мовою на смішних прикладах із життя, уникаючи нудних формулювань із підручників. Допомагаю російськомовним дорослим заговорити українською мовою, надаючи приватні уроки. Навчаю дітей нашої діаспори в Америці та Канаді читати та писати українською мовою. Українізовую вітчизняний тіндер, закохуючи в мову, бо вона неповторна.
Марія Гуреш
Вчителька історії у школі 9¾
«В історію краще ввійти, аніж вляпатись»
Ця наука — величезний довідник під кодовою назвою «що і чому НЕ можна робити».
Давайте будемо чесними, все, що є зараз — вже колись було. І не раз. В нас є дивовожна можливість подивитись на помилки предків під різними кутами, з хірургічною цікавістю роздивитись кожну подію, навчитись раціонально мислити і творити історію вже свою, без дурного плагіату

Я Гуреш Марія, і я — історик-викладач. Я працюю з усіма, хто готовий розривати свій шаблон. Хто ризикне пірнути як у романтично-пафосну історію, так і заглянути в її бридкі сторінки і занурювати учнів в історію я буду акуратно. Обіцяю!
Роксолана Лудин
Вчителька англійської мови та акторської майстерності у школі 9¾
Закінчила Національний Університет Києво-Могилянська академія за спеціальністю культурологія. Також брала участь у багатьох майстер-класах. Вважаю, що навчатися потрібно протягом всього життя.

Я викладаю англійську мову та акторську майстерність. Також поєдную ці два напрями між собою, використовучи акторські тренінги та театральну діяльність для вивчення англійської та тренування розмовних навиків дітей. Використовую індивідуальний підхід, керуюсь принципами уважності та поваги до кожної особистості. Всі мої заняття є ігровими, творчими, різноманітними, орієнтованими на потреби та особливості учнів.

Я брала участь у багатьох творчих проектах для дітей та дорослих. Є авторкою та ведучою тренінгів для розвитку уяви, уваги, емоційного та тілесного інтелекту, відчуття партнера.

Працювала акторкою у виставах для дітей та для дорослих, маю досвід зйомок у кіно. Також брала участь у організації і проведенні розважально-навчальних заходів для дітей.Вікторія Болотіна
Корекційний педагог та мовний терапевт у школі 9¾
Закінчила УДУХТ за спеціальністю «Економіка підприємста», кваліфікація спеціаліст з економіки підпрриємства та НПУ ім. Драгоманова за спеціальністю Корекційна освіта», кваліфікація вчитель-дефектолог, педагог дошкільних закладів для дітей з особливостями психофізичного розвитку.
Додаткова освіта: Основи прикладного аналізу поведінки (АВА)
Працювала 6 років в БО «Школа –Сходинки». Корекційна робота була направлена на дітей з розладами спектру аутизму, емоційно-вольовими порушеннями та ЗПР.
З 2016 р. займаюсь приватною практикою. Спеціалізація — діти з розладами спектру аутизму.

Я працюю за власною методикою, яка розроблена з урахуванням особливостей сприйняття учбового матеріалу дітей з розладами аутистичного спектру.
Основні напрямки в роботі:
- корекціно-розвивальні заняття
- корекція основних психічних процесів
- формування і розвиток зв'язного мовлення
- робота над лексико-граматичною структурою мови
- корекція і розвиток комунікативних навичок у дітей, з порушенням цих процесів
- проведення гуртових занять, спрямованих на розвиток навичок спілкування в групі дітей
Ельвіна Босак
Тьютор та найкраща помічниця дітей у школі 9¾
В 2010 році я закінчила Національний Авіаційний університет за спеціальністю фармацевтична біотехнологія, англомовний проект. Після закінчення університету залишилась працювати на кафедрі біотехнології. Та любов до творчості перемогла і я стала студенткою театру-студії імпровізації «Чорний квадрат».

Я сама мама і вірю, що зможу дати батькам впевненість у тому, що їхні діти будуть в безпеці, доглянуті і навчені. Я радію коли чую від дітей : «Ти класна!». Я знаю, що зможу стати надійним плечем юним дослідникам цього світу!
Анастасія Штефан
Методистка та викладач фізкультури у школі 9¾
В 2019 році я закінчила Запорізький національний університет за спеціальністю фізична культура і спорт з професійною кваліфікацією тренер з обраного виду спорту. Паралельно з тим працювала методисткою відділу спорту у Міжнародному дитячому центрі «Артек». Після закінчення навчання працювала завідувачкою навчального кабінету Республікансько-науково методичного кабінету Міністерства молоді та спорту України. А ось вже декілька років я працюю викладачем фізичної культури у приватній школі «Європейський колегіум»

Я вже багато років я працюю з величезною кількістю діточок з усієї країни. Я знаю як розпланувати час та як зробити їх дні цікавими та ефективними. Їхні посмішки заряджають мене неймовірною енергією, адже за ними наше майбутнє!
Анна Корсакова
Завуч школи 9¾, вчителька трудового навчання, природознавства та основ здоров'я
Я закінчила ДУІКТ за фахом менеджер. Працювала у контакт-центрі мобільного оператора, була волонером на фестивалі День Вулиної Музики на дитячій локації. Довший час була допомогоспорадкою, адже я мама двох дітей, яка навчилась справлятись без няні. Працювала в дитячому садку, бо дійсно люблю дітей і вмію знайходити з ними спільну мову.

В школі 9¾ я буду відповідати за всі адміністративні процеси, благоустрій простору, за те, щоб всі діти були вчасно нагодовані свіжею їжею згідно побажань батьків і з урахуванням спеціальної дієти, якщо така є. Також викладатиму нашим дітям трудове навчання, основи здоров'я та природознавство.
Ольга Апенько
Вчителька історії мистецтв у школі 9¾
Навчалася на культурологиню в НаУКМА, а потім продовжила пізнавати світ музеїв та мистецтва у Швейцарії (університет міста Невшатель) та Франції (Луврська школа). Працюю дослідницею в Музеї Ханенків, пишу сценарії для кіно, перекладаю. Стала науковою редакторкою кількох дитячих книг про мистецтво. Свого часу розробляла та проводила інтерактивні музейні екскурсії українською та французькою мовами. Щодня пізнаю світ дитинства з півторарічним сином Платоном.
Віталій Сичак
Вчитель музики у школі 9¾
Закінчив екстерном музичну школу з класичної гітари за 2.5 роки Закінчив Львівське Державне Музичне Училище ім С.П. Людкевича з класу класичної гітари та диригування народним ансамблем. Навчався у ЛНМА ім. М.В. Лисенка з класу джазової бас-гітари.

Займаюсь музикою 12 років. Пройшов школу музичного життя від львівських вуличок до філармоній та телепроектів. Маю досвід гри в оркестрах найрізноманітніших напрямів. Є керівником рок-бенду. Виступаю в найкращих закладах Києва з кавер-бендом "The Oscar Wild". Пишу авторський матеріал. Викладаю музику у Kyiv Rock School.

Обожнюю складну віртуозну музику, типу Progressive Rock, Jazz-Fusion, American Gospel . Також схильний до фанку та глем-року. Dream Theatre, Guns'N'Roses, Whitesnake, Black Sabbath, Zack Wylde, John Mayer, Winery Dogs, 30 Second to Mars, Kirk Franklin.

"The Oscar Wild" — гітара, басгітара, беквокал
"Lviv Jazz Orchestra" — гітара
гурт «Без Обмежень» — сесійний музикант
Ірина Титеренко
Вчителька хореографії у школі 9¾
Тіло — це головний інструмент у житті людини, і навички рухати ним допомагають почувати себе вільним, радісним та спокійним у різних ситуациіях. Я працюю з тілом комплексно і танці вважаю одним із видів вільної творчості, доступним кожному. Це свобода руху та думки, чисте самовираження завдяки простим та дієвим технікам, а також спосіб поєднати різні грані себе в одному зайнятті і відчути задоволення в моменті.

Я є танцівницею та хореографкою, Маю шестирічний досвід викладання для дітей та дорослих. Протягом останніх років брала участь у багатьох проектах українських та європейських митців, зараз вивчаю психологію, тілесну терапію та різні практики присутності в тілі.