Команда школи 9¾
Щодня до нас долучаються нові викладачі і фахівці, з яцими ми говоримо однією мовою і віримо в спільну ідею. Разом ми зможемо створити дійсно класну школу для наших дітей!
У вересні 2021 року вся команда школи 9¾ пройде місячний поглиблений курс від найкращих українських фахівців, який навчить всю команду працювати з ікнлюзцією. Ми впевнені, що зможемо створити толерантну школу, де буде круто навчатись всім дітям незалежно від того є у них встановлений діагноз чи немає.
Олеся Корженевська
Засновниця та директорка школи 9¾
Продюсерка всеукраїнського фестивалю День Вуличної Музики в Києві та в Україні (фестиваль проходить в один і той самий день у понад 55 містах по всій Україні), голова ГО «Логістичний Штаб», співзасновниця інтенсиву «Гроші на проєкти: ДЕ і ЯК?», з 2006 року власниця та директорка Event Agency "DREAM HUNTERS". У 2015 році спродюсувала та відкрила вільний простір та коворкінг #MediaHub.
2018-2021 Генеральна продюсерка місійного мультимедійного проєкту «Я, Ніна» та Фундації #ВАРТОЖИТИ та кінопродюсерка.
Стаж в проєктному менеджменті та продюсуванні 17 років. Останні 8 років працюю в громадському секторі, реалізовуючи масштабні проекти, які змінюють життя людей в Україні на краще.
Мирослава Ільтьо
Викладачка української мови та літератури у школі 9¾
Журналістка, редакторка, репетиторка та мама допитливого двохрічки. Редакторка додатку «Chornobyl.app», настільної гри «Одісея» та кількох десятків текстів про культуру.

Писала біографії випускників, які досягли успіху та набули цінного досвіду, до книг з нагоди річниць заснування цих університетів. Вела прямі ефіри на Національному радіо, де говорила з митцями про їхні ініціативи, проекти та здобутки. Взяла сотні інтерв'ю та випустила на екран десятник сюжетів для програми розслідувань на Прямому каналі. У всеукраїнській ініціативі «Навчай українською» навчала викладачів і тренерів гуртків та секцій викладати українською мовою.

Сприяю випускникам успішно здати ЗНО з української мови та літератури. Навчаю учнів 5-11 класів за шкільною програмою, але зрозумілою мовою на смішних прикладах із життя, уникаючи нудних формулювань із підручників. Допомагаю російськомовним дорослим заговорити українською мовою, надаючи приватні уроки. Навчаю дітей нашої діаспори в Америці та Канаді читати та писати українською мовою. Українізовую вітчизняний тіндер, закохуючи в мову, бо вона неповторна.
Марія Гуреш
Викладачка історії у школі 9¾
«В історію краще ввійти, аніж вляпатись»
Ця наука — величезний довідник під кодовою назвою «що і чому НЕ можна робити».
Давайте будемо чесними, все, що є зараз — вже колись було. І не раз. В нас є дивовожна можливість подивитись на помилки предків під різними кутами, з хірургічною цікавістю роздивитись кожну подію, навчитись раціонально мислити і творити історію вже свою, без дурного плагіату

Я Гуреш Марія, і я — історик-викладач. Я працюю з усіма, хто готовий розривати свій шаблон. Хто ризикне пірнути як у романтично-пафосну історію, так і заглянути в її бридкі сторінки і занурювати учнів в історію я буду акуратно. Обіцяю!
Вікторія Болотіна
Корекційний педагог та мовний терапевт у школі 9¾
Закінчила УДУХТ за спеціальністю «Економіка підприємста», кваліфікація спеціаліст з економіки підпрриємства та НПУ ім. Драгоманова за спеціальністю Корекційна освіта», кваліфікація вчитель-дефектолог, педагог дошкільних закладів для дітей з особливостями психофізичного розвитку.
Додаткова освіта: Основи прикладного аналізу поведінки (АВА)
Працювала 6 років в БО «Школа –Сходинки». Корекційна робота була направлена на дітей з розладами спектру аутизму, емоційно-вольовими порушеннями та ЗПР.
З 2016 р. займаюсь приватною практикою. Спеціалізація — діти з розладами спектру аутизму.

Я працюю за власною методикою, яка розроблена з урахуванням особливостей сприйняття учбового матеріалу дітей з розладами аутистичного спектру.
Основні напрямки в роботі:
- корекціно-розвивальні заняття
- корекція основних психічних процесів
- формування і розвиток зв'язного мовлення
- робота над лексико-граматичною структурою мови
- корекція і розвиток комунікативних навичок у дітей, з порушенням цих процесів
- проведення гуртових занять, спрямованих на розвиток навичок спілкування в групі дітей
Ельвіна Босак
Тьютор та найкраща помічниця дітей у школі 9¾
В 2010 році я закінчила Національний Авіаційний університет за спеціальністю фармацевтична біотехнологія, англомовний проект. Після закінчення університету залишилась працювати на кафедрі біотехнології. Та любов до творчості перемогла і я стала студенткою театру-студії імпровізації «Чорний квадрат».

Я сама мама і вірю, що зможу дати батькам впевненість у тому, що їхні діти будуть в безпеці, доглянуті і навчені. Я радію коли чую від дітей : «Ти класна!». Я знаю, що зможу стати надійним плечем юним дослідникам цього світу!
Вікторія Вахнюк
Тьютор та найкраща помічниця дітей у школі 9¾
Випускниця Української Академії Лідерства
«Всі зміни починаються з нас самих» — кредо, з яким я йду по життю, адже так хочеться створити кращий світ навколо себе, аби кожному в ньому було світло і затишно жити.

Мені 19 років. Я — напівмарафонка і щира патріотка. Зі шкільних років — президентка ради самоврядування Деснянського району в м. Києва. Закінчила Українську Академію Лідерства. Втілила в життя омріяний проект "ОК.NO" щодо обізнаності молоді в темі онкології. В моєму оточенні лунають різні думки щодо мого майбутнього, але я точно знаю, що хочу пов'язати його з освітньою роботою, бо все моє життя — то є люди. Хочу стати учням школи 9¾ справжнім ментором і вірним плечем підтримки.
Анастасія Штефан
Методистка та викладач фізкультури у школі 9¾
В 2019 році я закінчила Запорізький національний університет за спеціальністю фізична культура і спорт з професійною кваліфікацією тренер з обраного виду спорту. Паралельно з тим працювала методисткою відділу спорту у Міжнародному дитячому центрі «Артек». Після закінчення навчання працювала завідувачкою навчального кабінету Республікансько-науково методичного кабінету Міністерства молоді та спорту України. А ось вже декілька років я працюю викладачем фізичної культури у приватній школі «Європейський колегіум»

Я вже багато років я працюю з величезною кількістю діточок з усієї країни. Я знаю як розпланувати час та як зробити їх дні цікавими та ефективними. Їхні посмішки заряджають мене неймовірною енергією, адже за ними наше майбутнє!
Анна Корсакова
Адміністраторка школи 9¾
Я закінчила ДУІКТ за фахом менеджер. Працювала у контакт-центрі мобільного оператора, була волонером на фестивалі День Вулиної Музики на дитячій локації. Довший час була допомогоспорадкою, адже я мама двох дітей, яка навчилась справлятись без няні.

Останнім часом я працювала помічницею вихователя в дитячому садку, бо дійсно люблю дітей і вмію знайходити з ними спільну мову. В школі 9¾ і буду відповідати за благоустрій простору, за те, щоб всі діти були вчасно нагодовані свіжею їжею згідно побажань батьків.
Руслана Чукас
Викладачка музики у школі 9¾
...
Оксана Садовенко
Викладачка образотворчого мистецтва, а також Arts & Krafts у 9¾
...