Команда школи 9¾
Кожного окремого вчителя або тьютора для наших дітей ми шукали виключно по рекомендаціям. Ми пишаємось тим, що окрім неймовірних педагогів, які викладають нашим п'ятикласникам в першій половині дня, до нас долучились справжні фахівці, які роблять день наших дітей насиченим і цікавим. У другій половині дня окрім прогулянки учням нашої школи викладається хореографія, акторська майстерність, англійська speaking club, трудове мистецтво, історія мистецтв разом з образотворчим мистецтвом та музика.
Олеся Корженевська
Засновниця та директорка школи 9¾
Продюсерка всеукраїнського фестивалю День Вуличної Музики в Києві та в Україні (фестиваль проходить в один і той самий день у понад 55 містах по всій Україні), голова ГО «Логістичний Штаб», співзасновниця інтенсиву «Гроші на проєкти: ДЕ і ЯК?», з 2006 року власниця та директорка Event Agency "DREAM HUNTERS". У 2015 році спродюсувала та відкрила вільний простір та коворкінг #MediaHub.
2018-2021 Генеральна продюсерка місійного мультимедійного проєкту «Я, Ніна» та Фундації #ВАРТОЖИТИ. Спродюсувала запуск всеукраїнського безкоштовного кол-центру для онкопацієнтів та їхніх родичів #ВАРТОЖИТИ, а також проект #таксідлядонора, який безкоштовно возив донорів у 26-ти містах України в період повного локдауну.
Кінопродюсерка: короткометражний фільм «Dependence», повнометражний художній фільм «Я, Ніна», телесеріал «Кава з кардамоном».
Стаж в проектному менеджменті та продюсуванні 17 років. Останні 8 років працюю в громадському секторі, реалізовуючи масштабні проекти, які змінюють життя людей в Україні на краще.
Марія Гуреш
Вчителька історії у школі 9¾
«В історію краще ввійти, аніж вляпатись»
Ця наука — величезний довідник під кодовою назвою «що і чому НЕ можна робити».
Давайте будемо чесними, все, що є зараз — вже колись було. І не раз. В нас є дивовожна можливість подивитись на помилки предків під різними кутами, з хірургічною цікавістю роздивитись кожну подію, навчитись раціонально мислити і творити історію вже свою, без дурного плагіату

Я Гуреш Марія, і я — історик-викладач. Я працюю з усіма, хто готовий розривати свій шаблон. Хто ризикне пірнути як у романтично-пафосну історію, так і заглянути в її бридкі сторінки і занурювати учнів в історію я буду акуратно. Обіцяю!
Дана Дубовик
Тьюторка та вчителька у школі 9¾
З 14 років я почала працювати з дітьми: підміняла вчителів та проводила уроки для учнів середньої школи. Займалася організацією освітніх політичних проектів для молоді та більш творчими освітніми заходами. Лякалась підручників та обожнювала, коли вчитель міг пояснити довгий та складно написаний параграф за декілька хвилин, підтримуючи комфортну та позитивну атмосферу в класі. Тому логічним продовженням моєї підліткової діяльності стало тьюторство та викладання у школі, де різноманітність методів викладання норма, а не виключення. Наприклад з учнем, у якого дисликсія, ми малюємо кожне слово в вірші і вивчаємо його за власними малюнками. Таким чином дитина, яка за 4 роки навчання не могла вивчити жодного вірша запам'ятала його за декілька годин.
Роксолана Лудин
Вчителька англійської мови та акторської майстерності у школі 9¾
Закінчила Національний Університет Києво-Могилянська академія за спеціальністю культурологія. Також брала участь у багатьох майстер-класах. Вважаю, що навчатися потрібно протягом всього життя.

Я викладаю англійську мову та акторську майстерність. Також поєдную ці два напрями між собою, використовучи акторські тренінги та театральну діяльність для вивчення англійської та тренування розмовних навиків дітей. Використовую індивідуальний підхід, керуюсь принципами уважності та поваги до кожної особистості. Всі мої заняття є ігровими, творчими, різноманітними, орієнтованими на потреби та особливості учнів.

Я брала участь у багатьох творчих проектах для дітей та дорослих. Є авторкою та ведучою тренінгів для розвитку уяви, уваги, емоційного та тілесного інтелекту, відчуття партнера.

Працювала акторкою у виставах для дітей та для дорослих, маю досвід зйомок у кіно. Також брала участь у організації і проведенні розважально-навчальних заходів для дітей.Вікторія Болотіна
Корекційний педагог та мовний терапевт у школі 9¾
Закінчила УДУХТ за спеціальністю «Економіка підприємста», кваліфікація спеціаліст з економіки підпрриємства та НПУ ім. Драгоманова за спеціальністю Корекційна освіта», кваліфікація вчитель-дефектолог, педагог дошкільних закладів для дітей з особливостями психофізичного розвитку.
Додаткова освіта: Основи прикладного аналізу поведінки (АВА)
Працювала 6 років в БО «Школа –Сходинки». Корекційна робота була направлена на дітей з розладами спектру аутизму, емоційно-вольовими порушеннями та ЗПР.
З 2016 р. займаюсь приватною практикою. Спеціалізація — діти з розладами спектру аутизму.

Я працюю за власною методикою, яка розроблена з урахуванням особливостей сприйняття учбового матеріалу дітей з розладами аутистичного спектру.
Основні напрямки в роботі:
- корекціно-розвивальні заняття
- корекція основних психічних процесів
- формування і розвиток зв'язного мовлення
- робота над лексико-граматичною структурою мови
- корекція і розвиток комунікативних навичок у дітей, з порушенням цих процесів
- проведення гуртових занять, спрямованих на розвиток навичок спілкування в групі дітей
Лариса Вартова
Викладачка математики у школі 9¾
Незважаючи на дитячу мрію бути вчителем, як мій батько я пішла в інженери.

Навчалася на радіофізичному факультеті Київського Державного Університету (КДУ), потім у київській філії ХІІЗТ (Харківський інститут інженерів залізничного транспорту). Більшу частину життя працювала інженером, була керівником відділу договорів та контрактів об'єднання "Універсал Авіа", багато займалась підприємницькою діяльністю.

Я постійно навчаюсь, люблю передавати знання, проводити тренінги, вебінари, а ще я дуже люблю дітей. Мені вистачає терпіння і розуміння з ними. Саме тому останні роки я працюю репетитором та викладачем з математики.
Ельвіна Босак
Тьютор та найкраща помічниця дітей у школі 9¾
В 2010 році я закінчила Національний Авіаційний університет за спеціальністю фармацевтична біотехнологія, англомовний проект. Після закінчення університету залишилась працювати на кафедрі біотехнології. Та любов до творчості перемогла і я стала студенткою театру-студії імпровізації «Чорний квадрат».

Я сама мама і вірю, що зможу дати батькам впевненість у тому, що їхні діти будуть в безпеці, доглянуті і навчені. Я радію коли чую від дітей : «Ти класна!». Я знаю, що зможу стати надійним плечем юним дослідникам цього світу!
Анастасія Штефан
Викладачка фізкультури у школі 9¾
В 2019 році я закінчила Запорізький національний університет за спеціальністю фізична культура і спорт з професійною кваліфікацією тренер з обраного виду спорту. Паралельно з тим працювала методисткою відділу спорту у Міжнародному дитячому центрі «Артек». Після закінчення навчання працювала завідувачкою навчального кабінету Республікансько-науково методичного кабінету Міністерства молоді та спорту України. А ось вже декілька років я працюю викладачем фізичної культури у приватній школі «Європейський колегіум»

Я вже багато років я працюю з величезною кількістю діточок з усієї країни. Я знаю як розпланувати час та як зробити їх дні цікавими та ефективними. Їхні посмішки заряджають мене неймовірною енергією, адже за ними наше майбутнє!
Ольга Апенько
Вчителька історії мистецтв у школі 9¾
Навчалася на культурологиню в НаУКМА, а потім продовжила пізнавати світ музеїв та мистецтва у Швейцарії (університет міста Невшатель) та Франції (Луврська школа). Працюю дослідницею в Музеї Ханенків, пишу сценарії для кіно, перекладаю. Стала науковою редакторкою кількох дитячих книг про мистецтво. Свого часу розробляла та проводила інтерактивні музейні екскурсії українською та французькою мовами. Щодня пізнаю світ дитинства з півторарічним сином Платоном.
Віталій Сичак
Викладач музики у школі 9¾
Закінчив екстерном музичну школу з класичної гітари за 2.5 роки Закінчив Львівське Державне Музичне Училище ім С.П. Людкевича з класу класичної гітари та диригування народним ансамблем. Навчався у ЛНМА ім. М.В. Лисенка з класу джазової бас-гітари.

Займаюсь музикою 12 років. Пройшов школу музичного життя від львівських вуличок до філармоній та телепроектів. Маю досвід гри в оркестрах найрізноманітніших напрямів. Є керівником рок-бенду. Виступаю в найкращих закладах Києва з кавер-бендом "The Oscar Wild". Пишу авторський матеріал. Викладаю музику у Kyiv Rock School.

Обожнюю складну віртуозну музику, типу Progressive Rock, Jazz-Fusion, American Gospel . Також схильний до фанку та глем-року. Dream Theatre, Guns'N'Roses, Whitesnake, Black Sabbath, Zack Wylde, John Mayer, Winery Dogs, 30 Second to Mars, Kirk Franklin.

"The Oscar Wild" — гітара, басгітара, беквокал
"Lviv Jazz Orchestra" — гітара
гурт «Без Обмежень» — сесійний музикант
Варвара Бусько
Викладачка хореографії у школі 9¾
Танець — це не рух, а відчуття. Ще танець називають видимою музикою. Людям які люблять танець, нічого і ніколи не завадить!

Я народилась і виросла в родині відомих хореографів. Займаюсь танцями понад 12 років. Люблю працювати з дітьми, бо дуже швидко можна побачити видимий результат, проте з дорослими також люблю працювати. У школі 9¾ викладаю хореографію учням 5-го класу, а також маленьким студентам акторського гуртка і дорослим 18+ викладаю Jazz dance.