Курс Супер-Інтенсив
Акторський для підлітків
13-17 років
квітень-вересень 2024
Заняття проходять двічі на тиждень.
5 місяців навчання з квітня по вересень включно.
Старт навчання 13 квітня 2024
Супер-Інтенсив
Курс акторської майстерності для підлітків 13-17 років
13-го квітня стартує своє навчання курс Акторський Супер-Інтенсив для підлітків, а це цілих 5 місяців навчання – з середини квітня і до середини вересня з можливістю найзавзятішим студентам потрапити на річну програму школи, навчатися на якій мрія!
ЦЕЙ КУРС ДУЖЕ ПОТРІБЕН ПІДЛІТКАМ, АДЖЕ
 • курс направлений на всебічний розвиток кожної окремої дитини: робота з тілом, голосом, емоціями, витримкою, пам'яттю
 • цей курс допоможе побороти затиски
 • розвине комунікабельність
 • навчить тримати увагу на собі та не боятися бути в центрі уваги
 • цей курс підійде підліткам, яким подобається акторська професія і вони мріють навчатися на актора театру та кіно, але не обов'язково хотіти бути актором, щоб вчитися на цьому курсі
 • курс навчить приймати себе і подобатись собі
 • допоможе знайти нових класних друзів на все життя
 • навчить дитину бути дисциплінованою
 • навчить партнерству та роботі в команді
 • навчить відповідальності
Курс Акторський Супер-Інтенсив. Ці діти прийшли до нас ще підлітками, а цього року вони вже вступають на акторський в Карпенка.
Хто може потрапити на курс?
Привіт!

Мене звати Олеся Корженевська і я засновниця та Дамблдор Школи аудіовізуальних мистецтв 9¾ для дітей, підлітків та дорослих, а також художній керівник курсу Акторський Супер-Інтенсив для підлітків.

Вже шостий рік ми навчаємо професійних акторів від 7 до 107 років.

Цьогоріч у вересні ми знову запустимо нашу річну програму для підлітків, на яку можна потрапити або вже будучи студентом школи, або після літнього акторського інтенсиву, на який я щиро запрошую підлітків віком 13-17 років.

Мене, як керівника курсу, абсолютно не цікавить талант дитини, бо я впевнена на 100%, що абсолютно всі діти талановиті. Мене цікавлять відповідальність і працьовитість.

І це ледь не єдина умова для вступу – бути відповідальним і працьовитим!
Я вважаю великою удачею потрапити на цей курс, але я б назвала його скоріше "Курс щасливих та вільних дітей", бо це саме те, що ми ставимо понад всіма дисциплінами, над якими будемо працювати.

В кінці курсу ви не пізнаєте ваших підлітків і отримаєте дітей, які вміють абсолютно все і нічого не бояться. Це курс про потужне комьюніті, про підтримку і дружбу, про "разом", а не "я сам!".
Олеся Корженевська
Засновниця та директорка школи аудіовізуальних мистецтв 9¾
Художній керівник курсу Акторський Супер-Інтенсив для підлітків
Що отримує студент курсу?
•Заняття проходять двічі на тиждень за таким розкладом: субота 11:00, неділя 14:00. Заняття з
— акторської майстерності — 3 години і більше
— пластика та сценічний рух — 1,5-2 години
— вокал — 1,5-2 години
— сценічна мова — 2 години
Майже 100 годин практики
•Інтенсивні заняття двічі на тиждень з найкращими викладачами кіноіндустрії та театральної сцени.
•Повноцінна програма, яка охоплює роботу за всіма напрямками професійних акторів.
•Окрім профільного предмета — акторської майстерності, студенти також займаються вокалом, хореографією, сценічним боєм, сценічним рухом і сценічною мовою.
•Навчання відбувається в малій групі не більше 10 студентів.
•Портфоліо з понад 20 якісних фото.
•Диплом про завершення школи аудіовізуальних мистецтв 9¾.
•В кінці курсу відбувається обов'язковий показ у школі, на якій окрім родичів та друзів, також запрошуються українські кінорежисери, кастинг-директори та кастинг-менеджери.
На показі діти грають велику повноцінну виставу
•Навчання триває 5 місяців з середини квітня по середину вересня
•Після завершення курсу найталановитіші та найзавзятіші мають змогу потрапити на річну програму у нашій школі, на якій окрім основних предметів ми також вивчаємо продюсування та сценарне мистецтво. Діти самі ставлять вистави, працюють над сценаріями, вміють створювати сценографію.
Як проходять заняття цьому курсі?
Майже 100 годин практичних майстер-класів. Заняття проходять двічі на тиждень інтенсивним блоком два дні підряд щосуботи та щонеділі.
 • Акторська майстерність
  Найважливіша дисципліна у формуванні кожного актора охоплює:
  • Уміння вчити тексти напам'ять та відтворювати їх
  • Здатність запам'ятовувати логічні ланцюжки
  • Робота в партнерстві
  • Уміння швидко згадувати свої або чужі емоційні прояви, цікаві образи і підкладати їх під свою гру
  • Сміливість імпровізацій та публічних виступів
  • Все це і багато іншого студенти опанують на уроці акторської майстерності
 • Вокал
  Дихання, голосові резонатори, як працюють фільтри, діафрагма, як інтонувати голосом і багато іншого — все це вивчають наші студенти на уроках вокалу. Уроки тривають по дві години. За цей час студенти дізнаються і опановують технічну базу. Окремо приділяється час індивідуальній роботі з кожним студентом курсу.
 • Сценічний рух
  «Сценічний рух» є провідним у формуванні пластичної культури актора. Це базова дисципліна, засвоєння якої забезпечує активне й цікаве існування актора на сцені та в кадрі.
 • Сценічна мова
  Правильно і красиво говорити насправді вміє дуже небагато людей. Актори, які володіють майстерністю сценічної мови можуть розкривати внутрішній світ своїх персонажів набагато яскравіше, а також відтворювати соціальні, психологічні, національні, побутові риси вдачі персонажа. Сценічна мова також надважлива і для будь-яких публічних виступах, тож обов'язково згодиться студентам курсу у майбутньому незалежно від того стануть вони в майбутньому акторами чи ні.
 • Контактна імпровізація
  Тут все про партнерство без слів, уміння домовитися очима або доторком. Практика охоплює падіння, дотримання фізичної точки дотику, підтримку, балансування, генерування енергії під час танцю.
 • Сценічний бій
  Дуже важливим предметом для акторів є також сценічний бій, який охоплює елементи трюкової роботи для акторів театру та кіно. Вміти правильно впасти, дати ляпаса в кадрі, завдавати удару, щоб не травмувати себе та партнера, але щоб все виглядало максимально природно — це велика робота, яку в нашій школі викладають справжні каскадери.
Урок вокалу на курсі Акторський для підлітків
Викладає Мирослава Салій
Майстер-клас зі сценічного бою для кіноакторів
Викладає каскадерка Анастасія Штефан
Художній керівник курсу
Супер-інтенсив акторський
для підлітків 13-17 років
Олеся КОРЖЕНЕВСЬКА
Засновниця та Дамблдор Школи аудіовізуальних мистецтв 9¾
Режисерка, продюсерка, сценаристка
Продюсерка всеукраїнського фестивалю День Вуличної Музики в Києві та в Україні (фестиваль проходить в один і той самий день у понад 55 містах по всій Україні), голова ГО «Логістичний Штаб», співзасновниця інтенсиву «Гроші на проєкти: ДЕ і ЯК?», з 2006 року власниця та директорка Event Agency "DREAM HUNTERS". У 2015 році спродюсувала та відкрила вільний простір та коворкінг #MediaHub.

2018-2021 Генеральна продюсерка місійного мультимедійного проєкту «Я, Ніна» та Фундації #ВАРТОЖИТИ. Спродюсувала запуск всеукраїнського кол-центру для онкопацієнтів та їхніх родичів #ВАРТОЖИТИ, а також проєкт #таксідлядонора, який безоплатно возив донорів у 26 містах України в період повного локдауну, а пізніше онкопацієнтів.

Кінопродюсерка: короткометражний фільм «Dependence», повнометражний художній фільм «Я, Ніна» та інші. Сценаристка та режисерка вистави "Тут і зараз". Сценаристка вистав "О, Ромео", "Країна мрій", "Поїзд №104Д", "Сімейні цінності", "Готель "Кохання"".

Стаж в проєктному менеджменті та продюсуванні 17 років. З 2013 року працює в громадському секторі, реалізовуючи масштабні проєкт, які змінюють життя людей в Україні на краще серед яких і Школа аудіовізуальних мистецтв 9¾.

Директорка, засновниця та викладачка школи аудіовізуальних мистецтв 9¾. Шостий рік викладає студентам аудіовізуального напрямку за фахом продюсування, ораторська та акторська майстерність, а також сценарна справа.
Команда Акторського курсу
Супер-Інтенсив Акторський
для підлітків
складається з насправді топових викладачів, кожен з яких є суперпрофесійоналом у своїй сфері, чудовим педагогом та другом для дітей
 • Мирослава Салій
  Співачка, викладачка вокалу у школі адуоівізуальних мистецтв 9¾
  Співачка, співзасновниця та організаторка фольк-студії "Правиця". Викладачка співу у @spivprostir. Суддя на дитячому Євробаченні 2022 року.
 • Ярослава Швед
  Акторка театру та кіно, викладачка акторської майстерності у школі адуоівізуальних мистецтв 9¾
  У 2023 році закінчила КНУТКІТ їм. І. Карпенко-Карого (спеціалізація - режисура телебачення, майстерня В.Д. Оселедчика)

  З 2022 року навчається на акторському курсі в КНУТД (майстерня О.В. Лазовіч).
  Викладачка акторської для дітей молодшого та підліткового віку.
  Грає в проєктах Майстерні Олени Лазовіч. Знімається в кіно.
 • Цивата Юлія
  Акторка театру та кіно, викладачка сценічної мови у школі адуоівізуальних мистецтв 9¾
  У 1994 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого, Майстерню Ю. С. Ткаченко.

  Викладає сценічну мову на кафедрі Сценічної Мови у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого,

  Працює у Національному академічному театрі ім. Лесі Українки, також грає в театрі «Сузір'я». У творчому доробку: досвід роботи на телебаченні, зйомки в кліпах, рекламі та дубляжі.
 • Поліна Луканська
  Хореограф, балетмейстер, артистка балету, викладач пластики та сценічного руху, а також балету та фітнесу у школі аудіоівізуальних мистецтв 9¾
  Артистка балету Академічного театру «Київ Модерн-балет», дипломований педагог зі стажем викладання 6 років . Працювала у складі театру «MDA dance production» (Італія), «n'Era dance company» та «Dance Theater Wave» (Україна).

  Учасниця комерційних проектів, модель, співпрацювала з артистами українського шоу-бізнесу (Макс Барських, Артем Півоваров, гурт «Kazka» та ін.)
Як зареєструватись на курс Акторський Суперінтенсив для підлітків 13-17 років
Консультація для батьків:
Для консультації необхідно зателефонувати Олесі Корженевській — засновниці та директорці школи — за телефоном (050) 711 8 117, також можна написати в телеграм за тим самим номером або за ніком @korzhenevska і домовитись про консультацію, яка проводиться з одним з батьків (або опікуном) онлайн або очно.

Співбесіда та творчий конкурс:
Ми ретельно підбираємо студентів на наш кожен курс, адже навчання на акторському кусрі —це не спринт, а командна гра в довгу. Ми шукаємо студентів з потужною мотивацією. Саме для цього після консультації з батьками ми також просимо про очну зустріч з майбутнім студентом. За потреби можемо попросити пройти невеликий творчий конкурс. Якщо дитина була присутня на Дні Відкритих Дверей або на будь-якому пробному занятті — цей пункт можна пропустити.

Сценічний одяг:
Для студентів будь-якого нашого курсу Акторський є обов'язковим. Чорний низ, чорний верх згідно з сезоном, а також змінне взуття (найкраще підійде спортивний костюм). Все це можна залишати у школі та не носити на заняття з собою щоразу.

Оплата:

Після проходження вищеописаних етапів батьки оплачують навчання дитини на місяць вперед згідно з Договором.

Тривалість навчання: Навчання триває з середини квітня по середину вересня з можливістю перейти на річну програму.

Вартість навчання: 6900 грн / місяць. Якщо студент приєднується до курсу не з початку місяця — адміністрація школи робить перерахунок навчання на користь студента.

Відсутність студента на навчанні не є підставою для перерахунку вартості навчання.

Обов'язкові умови від школи: на заняттях студенти спілкуються виключно українською мовою. Також студенти мають перебувати вдома в україномовному середовищі. На період навчання на курсі родина зобов'язується перейти на українську мову, адже акторська майстерність пов'язана насамперед з мовою і студентам важко підбирати слова, а також висловлювати думки, декламувати вірші, монологи тощо, якщо мова спілкування вдома і в оточенні інша. Займає багато часу перейти на українську, а потім назад. І студенти втрачають дорогоцінний час на навчання.