вистава з нуля за три місяці
курс "Актор театру"
Це тримісячний курс, на якому в групі однодумців та під керівництвом чотирьох фахових викладачів вже з перших днів студенти інтенсиву починають працювати над створенням вистави.

Після завершення трьох місяців навчання кожен випускник курсу матимете в репертуарі повноцінну дорослу виставу, яку будете грати на постійній основі в нашому театрі.
для кого цей курс?
Цей курс про театр
Якщо ви мрієте грати в театрі — вам на цей курс!
Якщо ви вже маєте досвід актора театру — вам на цей курс!
Якщо ви не маєте будь-якого акторського досвіду — вам теж на цей курс!

Цей курс підійде як акторам початківцям, так і досвіченим акторам. Також ми візьмемо на цей курс людей з мрією зіграти у виставі без будь-якого акторського досвіду, адже можемо сміливо гарантувати результат, бо вже маємо такий досвід з виставою "Тут і зараз".

Єдина обов'язкова умова окрім хорошої розмовної української ви маєте справді любити театр!

Невеликий спойлер:
Сценарій вистави, в якій ви зіграєте вже готовий і ви зможете з ним ознайомитись перед тим, як братися до роботи. Позаяк, сценарій буде адаптований під акторську групу станом на початок навчання. Ви зіграєте у виставі для дорослих у стилі містичного реалізму. У виставі буде багато чорного гумору, красивих пластичних етюдів та яскравих персонажів.

Група на цей курс вже фактично набрана. Серед студентів є досвічені актори, актори-початківці та студенти без будь-якого акторського досвіду.
Ми чекаємо на тебе, щоб розпочати навчання вже 13-го лютого!
5 місць з 8 вже зайнято, тож поспішайте!

Для консультації та запису на співбесіду пишіть або телефонуйте (050) 711-8-117
Я ХОЧУ НА КУРС
ГОТЕЛЬ "КОХАННЯ"
Логлайн вистави
ГОТЕЛЬ «Кохання» — назва іронічна, адже ні про яке кохання в умовах, в які потрапляють герої п'єси навіть не може йтись.

У пошуках кохання люди різного віку потрапляють в спеціальний готель, де за умовою жорстокої гри за обмежений період часу вони мають побудувати вдалі стосунки дотримуючись правил, заборон та деяких обмежень.

У випадку, якщо це не станеться або правила готелю будуть порушені — їх буде знищено і перетворено на тварин, птахів або земноводних. Залишається тільки здогадуватися яким чином кожен з них шукатиме свою половинку.
Всі дії відбуваються у Франції.
Я ХОЧУ ЗІГРАТИ В ЦІЙ ВИСТАВІ
Викладачі курсу
Впродовж трьох місяців під керівництвом цих чотирьох фахівців студенти курсу працюватимуть над створенням вистави Готель "КОХАННЯ" і пройдуть весь процес створення вистави від п'єси на папері до прем'єри.
 • Наталія ВАСЬКО
  Акторка театру та кіно, викладачка акторської майстерності у школі адуоівізуальних мистецтв 9¾

  Заслужена артистка України, акторка театру та кіно, викладачка акторської майстерності і кураторка та основний педагог курсу Акторський BASIC для дорослих у школі аудіовізуальних мистецтв 9¾, кураторка та основний педагог дитячого Акторського курсу. Лауреатка національної кінопремії «Золота дзига» (2017), членкиня Української кіноакадемії.

  Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Юлії Ткаченко.
  Зіграла головні ролі у найрейтинговіших серіалах та повнометражних фільмах: «Віддана», «Толока», «Гніздо горлиці», «Крути 1918», «Кріпосна», «Доброволець», «Любов з ароматом кави», «Доньки-матері», «Жіночий лікар — 4», «Папаньки», «Коли ми вдома. Нова історія».

  Театральні роботи: «За двома зайцями», «Московіада», «Наймичка», «Ромео і Джульєтта», «Готель Беверлі Хілз».

  На рахунку Наталії Васько понад 100 робіт у 100 проектах
 • Олеся КОРЖЕНЕВСЬКА
  Засновниця та директорка школи аудіовізуальних мистецтв 9¾
  Режисерка, продюсерка, сценаристка

  Продюсерка всеукраїнського фестивалю День Вуличної Музики в Києві та в Україні голова ГО «Логістичний Штаб», власниця та директорка Event Agency "DREAM HUNTERS". У 2015 році спродюсувала та відкрила вільний простір та коворкінг #MediaHub.

  2018-2021 Генеральна продюсерка місійного мультимедійного проєкту «Я, Ніна» та Фундації #ВАРТОЖИТИ. Спродюсувала запуск всеукраїнського кол-центру для онкопацієнтів та їхніх родичів #ВАРТОЖИТИ, а також проєкт #таксідлядонора, який безоплатно возив донорів у 26 містах України в період повного локдауну, а пізніше онкопацієнтів.

  Кінопродюсерка: короткометражний фільм «Dependence», повнометражний художній фільм «Я, Ніна», телесеріал «Кава з кардамоном» та інші. Сценаристка та режисерка вистави "ТУТ І ЗАРАЗ". Режисерка документального фільму "Побратими"
  Директорка, засновниця та викладачка школи аудіовізуальних мистецтв 9¾. З 2018 року викладає студентам аудіовізуального напрямку за фахом продюсування, ораторська та акторська майстерність. Кураторка курсу Акторський супер-інтенсив для підлітків (річна програма).
 • Юлія ЦИВАТА
  Акторка театру та кіно, викладачка сценічної мови у школі адуоівізуальних мистецтв 9¾

  У 1994 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого, Майстерню Ю. С. Ткаченко.

  Викладає сценічну мову на кафедрі Сценічної Мови у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого,

  Працює у Національному академічному театрі ім. Лесі Українки, також грає в театрі «Сузір'я». У творчому доробку: досвід роботи на телебаченні, зйомки в кліпах, рекламі та дубляжі.
 • Поліна ЛУКАНСЬКА
  Хореограф, балетмейстер, артист балету, викладач пластики та сценічного руху у школі адуоівізуальних мистецтв 9¾

  Артистка балету Академічного театру «Київ Модерн-балет», дипломований педагог зі стажем викладання 6 років . Працювала у складі театру «MDA dance production» (Італія), «n'Era dance company» та «Dance Theater Wave» (Україна).

  Учасниця комерційних проектів, модель, співпрацювала з артистами українського шоу-бізнесу (Макс Барських, Артем Півоваров, гурт «Kazka» та ін.)

Умови навчання на курсі
Актор ТЕАТРУ
 • Вікове обмеження 18+
  Наш курс розрахований на дорослу аудиторію віком від 18 до 60
 • Розмовна українська мова
  Українська є обов'язковою для охочих навчатися на Акторському курсі. Ми відмовимо вам у навчанні, якщо у повсякденному житті ви продовжуєте розмовляти російською.

  Профільний предмет курсу «Сценічна мова», як і решта майстер-класів, викладається українською мовою. Сценічну мову у нашій школі викладає старша викладачка сценічної мови з кафедри сценічної мови Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого Юлія Цивата.
 • Бажання вчитися і розвиватися
  Школа аудіовізуальних мистецтв 9¾ не терпить лінюхів і прогульників.
  Вам дадуть величезну базу знань, створять всі умови для творчості, проте ви маєте
  • багато вчитися самостійно
  • читати рекомендовану викладачами та лекторами літературу
  • дивитися багато хорошого кіно та ходити в театр самостійно і групою
  • писати конспекти
  • вчасно виконувати всі домашні завдання
  • вчити на пам'ять монологи, сцени і інші тексти (дуже багато текстів)
  • займатись сценічною мовою вдома щодня
  • бути готовими навчатися додатково в позашкільні дні в творчих майстернях школи і поза школою
  • мати власну надпотужну мотивацію
 • Тривалість навчання 3 місяці
  13.02.2024 - 19.05.2024

  Навчання відбувається двічі на тиждень у шкільні дні:
  Вівторок з 19:00
  Субота з 12:30 або неділя з 11:00
  * згідно розкладу

  Тривалість занять:

  Заняття тривають від двох годин і більше в залежності від викладача і предмету та місяця навчання. В останній місяць навчання може тривати по 4-6-8 годин.

  Творчі майстерні:
  Це творча лабораторія на базі школи. Студенти мають змогу приходити до школи в будь-який зручний для них час і займатися в позашкільні дні додатково з кураторкою курсу та самостійно або групами в робочій атмосфері.
 • Кількість студентів у групі
  Школа аудіовізуальних та мистецтв 9¾ — це маленька унікальна камерна школа, яка ніколи не буде великою. Ми завжди в погоні за завзятими, наполегливими та талановитими, але ніколи не гонимося за кількістю студентів в групі. Зазвичай на курсі навчається до 10 студентів. На цьому курсі і просто зараз ми орієнтуємось на цифру 8, 5 з яких вже набрані.
 • Співбесіда
  На курс АКТОР ТЕАТРУ можна потрапити виключно після співбесіди з директоркою школи аудіовізуальних та мистецтв 9¾ Олесею Корженевською. Співбесіда проводиться в очному або онлайн-форматі (на вибір). З приводу вступу на курс пиши в телеграм @korzhenevska або за телефоном +38 (050) 711 8 117 або краще приходьте у гості.

  Facebook | Instagram |
 • Договір про навчання
  Після успішного проходження співбесіди обов'язковою умовою є підписання Договору між школою та майбутнім студентом.
 • Сценічний одяг
  Забудьте про джинси та плаття, адже на Акторському курсі всі студенти завжди одягнені в сценічний одяг.
  Для дівчат: чорні лосини та чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки.
  Зовнішній вигляд: без макіяжу, волосся зібране
  Для хлопців: чорні зручні штани, чорна футболка / кофта з довгим рукавом, шкарпетки
 • Вартість навчання *
  100% передплата — завжди дешевше:
  Повна оплата курсу наперед. В такому випадку навчання на курсі складає 24 000₴ і охоплює у себе всі можливі витрати.

  Договір розстрочки:
  В цьому випадку школа та студент погоджують між собою, що вартість навчання розбивається на 3 однакові платежі, кожен з яких дорівнює 8 800₴ на місяць (26 400 загалом).

  Оплата відбувається в чітко визначені Договором строки. В іншому випадку школа має право нарахувати студентові пеню або призупинити подальше навчання. Підписуючи Договір Розстрочки студент не має права скасувати такий Договір після старту курсу, навіть у тому випадку, якщо він з поважних причин змушений відмовитись від подальшого навчання. Такий Договір має бути виплачений до кінця незалежно від того завершує студент навчання на курсі чи ні.

  Місце закріплюється за студентом лише після оплати. В іншому випадку місце не вважається заброньованим.
вистава за два дні
"Тут і зараз"
Навіщо цей блок з текстом в цьому курсі?

Він тут для того, щоб показати вам, що для нас немає нічого неможливого і велика повноцінна крута вистава за три місяці з нуля це справді можливо!

Виставу "Тут і зараз" ми поставили за два дні з непрофесійними акторами та неакторами. Ця тридцятихвилинна вистава — рефлексія на тему того, в якій точці всі ми знаходимось в цю саму секунду.

"Тут і зараз" — це 10 етюдів від 23.02.2022 починаючи і до сьогодні. Кожен етюд — це коротка історія, яка занурить вас у спогади і роздуми. Разом з акторами ви будете сміятися, переживати, плакати, згадувати, знову переживати, але попри все вірити у перемогу.

Ця вистава вже увійшла в репертуар нашого шкільного театру і ми вже маємо два акторські склади цієї вистави. Шукайте анонси вистави в наших соціальних мережах і обов'язково приходьте. Виставу граємо раз на місяць. Наступну гратимемо 28.01.2024. Вхід на виставу вільний, але щоразу цією виставою ми збираємо гроші на ЗСУ.

Сценаристка та режисер-постановник Олеся Корженевська
Хореограф-постановник Андрій Гладиш
Фотографії Наталки Шкурат
Фотографії Насті Телікової
КУРС АКТОР ТЕАТРУ
Зателефонуй
+38 (050) 711 8 117
або пиши у телеграм @korzhenevska
Facebook | Instagram |