Федір Корженевський

хлопчик із-за якого все почалось...
У 2014 році у віці 3,5 років синові засновниці проекту 9¾ Федорові поставили діагноз — розлад аутичного спектру. З тих пір життя Федора і Олесі Корженевських змінилось безповоротно. Наступні 7 років були присвячені адаптації хлопчика до оточуючого середовища: звичайний садок, приватний садок, приватна молодша школа у супроводі тьютора і одвічне запитання «А куди далі?».

З раннього віку Федір займається всіма можливими видами спорту від їзди на конях, походів в гори, плавання, роликів, лиж до скейтбордингу, самокату, велосипеду та лонгбордингу. Федір добре співає і грає на фортепіано. Завдяки абсолютному музичному слуху він легко імітує будь-яку мову, проте звичайна розмовна мова досі дається йому важко, як і більшість його соціальних навичок. Він все ще може сказати незнайомій людині «Привіт! Я тебе люблю!», сісти в кафе за столик до незнайомих людей і почати займатись своїми справами, підійти надто близько до іншої людини або 20 разів поспіль попросити повторити одне і те ж слово, проте, хлопчик навчився добре адаптуватись серед інших дітей і людей.

Зараз Федорові 10 років і попереду у нього цікавий шлях разом зі своїми новими однокласниками і друзями, який він проведе у школі 9¾.
Навіщо створювався 9¾?
Я дико не любила свою школу, проте завжди з радістю ходила в Палац піонерів, який пізніше переназвали на Палац творчості дітей та юнацтва. Мама привела мене туди в 3 роки і аж до 20-ти я проходила туди на всі можливі гуртки і секції від танців, студії малювання, гуртка мультиплікації до секції по туризму і хору.

Проект 9¾ це по суті і є Палац творчості дітей, юнацтва, молоді та дорослих
. Впродовж дня у школі 9¾ навчаються діти, а увечері на зміну їм приходять дорослі. Саме дорослі своїм прикладом показують дітям, яким може бути їхнє творче майбутнє, адже у нас навчаються кіноактори, танцюристи, подкастери, каскадери та телеведучі.

Останні 17 років я займаюсь проектною діяльністю. За цей час я організувала сотні івентів різного масштабу від 10 до 6000 людей, відкривала коворкінги і ресторнани, у 2020 році я відкрила всеукраїнський безкоштовний кол-центр для онкопацієнтів та їхніх родичів, під час революції гідності відкрила Громадську Організацію, яка безкоштовно поселила понад 20 000 людей, які приїхали на Майдан відствоювати наше право на свободу, а під час пандемії організувала проект, який безкоштовно возив донорів крові у 26-ти містах України на таксі в центри здачі крові. Я знімала і знімаю кіно, викладала і викладаю продюсування та проектний менеджмент. Останні 4 роки я працюю у сфері освіти для дорослих в аудіовізуальному секторів. Весь свій здобутний досвід та соціальний капітал, набутий за ці роки, просто зараз я вкладаю у проект мого серця 9¾, в справжній Хоґвортс для дорослих та дітей, який мені вдалось побудувати за 8 місяців.

Я хочу, щоб мій син навчався і зростав у толерантному середовищі, де дозвляється не знати всього на світі, проте абсолютно точно потрібно докладати зусиль для того, щоб щодня ставати кращою версією себе. В місці, де навколо друзі та творче комьюніті, а викладачі завжди на твоїй стороні, де справжні таланти побачать і розкриють, де сконцентровано все найкраще в одному просторі, де можна дивитись на старших і мріяти стати таким же крутим, де старші вчаться безпосередньості у молодших і всі вчаться одне у одного.

Саме тому я вирішила створити проект 9¾ — місце сили талановихи дітей, молоді та дорослих, місце, в якому разом ми зможемо творити дійсно круті речі, місце, в якому вірять у магію таланту.

Олеся Корженевська
Засновниця та директорка
простору та школи 9¾

Олеся Корженевська
Засновниця та директорка
проекту 9¾

З 2013 року я кардинально змінила вектор своєї діяльності і почала працювати в громадському секторі. Проекти, які я придумувала і якими керувала і досі змінюють життя людей на краще. Так з'явилась Громадська Організація ЛОГІСТИЧНИЙ ШТАБ та її підпроекти: всеукраїнський фестиваль День Вуличної Музики, проект «Я, НІНА», Фундація #ВАРТОЖИТИ та інші.

Заснована в 2017 році школа екранних мисцтецтв Screen School для молоді і дорослих стала однією з найвідоміших шкіл для телеведучих та кіноактрів в Україні. Я мріяла створити не просто школу, а спільноту однодумців. І коли я бачу, як наші випускники повертаються у школу знову і знову і яких вершин вони досягають — щиро пишаюсь, що нам вдалось реалізувати задумане.

Саме цього мені хочеться досягти у проекті 9¾. Я хочу створити місце, де неважливо скільки тобі років і наскільки ти успішний, у що ти вдягнений і якого кольору твоє волосся, місце, де тебе зрозуміють і де почуваєшся захищеним, де тебе поважають, де твоя думка важлива, де дітям, молоді і дорослим добре як разом, так і окремо.

В 2014 році моєму синові Федорові діагностували розстройство аутичного спектру і з тих пір мене ледь не щодня запитували чому маючи такий досвід у створенні крутих масштабних проектів і таке широке коло знайомств я не зроблю інклюзивний проект для дітей.

В травні 2021 я завершила свою діяльність у проектах, пов'язаних з онкологією, паліативною допомогою і донорством крові задля того, щоб присвятити весь свій час проекту 9¾. Проекту, який змінить ставлення до шкільної та позашкільної освіти, проекту, який навчить дітей базовим людським цінностям, навчить їх бути щасливими. Проекту, який допоможе молоді творити в справжній лабораторії талантів. Проекту, де знають, що успіх — це коли ти отримуєш справжню насолоду від того, що ти робиш, ти затребуваний і тебе цінують. Все це я об'єднаю в проекті 9¾.

8 років я працюю в громадському секторі і добре розумію, як він влаштований, 5 років я займаюсь освітніми проектами для дорослих. Я добре вмію збирати найкращі команди і саме тому не маю сумнівів, що 9¾ буде моїм найкрутішим проектом, адже нарешті вперше в житті я втілюю свою власну мрію.
CV
Освіта
International Christian University — Bachelor of Business Administration
EAVE on Demand — найпрестижніша європейська прогарма для кінопродюсерів
Kyiv Academy Of Media Arts — дизайнерський курс
Нагороди
2020

EFFIE AWARD / Positive Change:
Social Good за проєкт «Я, НІНА» найпрестижніша міжнародна нагорода в сфері маркетингових комунікацій і найефективніших проєктів
Таксі для донора
2020

#таксідлядонора
— проєкт, який безкоштовно перевозив донорів в 26 містах України в центри здачі крові і назад додому — всеукраїнська програма по забезпеченню України донорською кров'ю та її комонентами в період карантину коронавірусу.

За період своєї активної діяльності проєкт #таксідлядонора здійснив 1518 перевезень донорів у 26 містах України і врятував 4554 життя.

* проєкт реалізовувався в період з 30.03.20 по 23.06.20


Детальніше
Кол-центр для онкопацієнтів #ВАРТОЖИТИ
2020-20201

Єдиний всеукраїнський координаційний центр безкоштовної допомоги і підтримки онкопацієнтів та їхніх родичів.

11.11.2021 кол-центр для онкопацієнтів та їх родичів запустив першу у світі лінію безкоштовного таксі для онкопацієнтів у 19-ти містах України та здійснив понад 4723 перевезень.

У червні 2021 року всеукраїнська лінія психологічної допомоги нарешті запрацює.


Детальніше
Red Brunch / День Донора
2019-2021

Щомісячний День Донора, який організовує команда проекту Фундації #ВАРТОЖИТИ та проєкту Я, Ніна задля збору крові і волосся на потреби онкохворих в кожен перший вівторок місяця.

Подія одночасно відбувається у Києві та у Львові. Загалом проведено 9 днів донора у Києві та 5 у Львові.

815 донорів здало кров, що дорівню 2445 врятованих життів.
113 донорів стало донорами волосся, з якого було виготовлено 37 безкоштовних перук для дівчаток віком від 3 до 18 років, які втратили власне волосся внаслідок хіміотерапії.

Детальніше
За гідне життя до останнього подиху
2019-2021

«За гідне життя до останнього подиху» — це соціальна ініціатива від команди Фундації #ВАРТОЖИТИ спільно з Міжнародним Фондом «Відродження», до якої долучилось Міністерство охорони здоров'я України, а також інші громадські об'єднання, благодійні фонди та незалежні фахівці в сфері паліативної допомоги.

Основною метою є висвітлення табуйованої, проте надважливої теми паліативої допомоги для доросих та дітей, а також стимулювання громадянського суспільства до створення нових соціальних ініціатив, хоспісів та вимоги змін у державі, які можуть і мають бути прийняті в Україні на законодавчому рівні.


Детальніше
День Вуличної Музики
2014-2021
Засновниця та продюсерка найбільшого всеукраїнського фестивалю День Вуличної Музики. Вже 8 років поспіль фестиваль проходить одночасно у 55+ містах по всій Україні.


Детальніше
Screen School
2017-2021
Cпівзасновниця школи, директорка та викладачка проектного менеджменту та продюсування
* четвертий рік поспіль школа навчає телеведучих та кіноакторів (18+)

Screen School – це школа екранних мистецтв, в якій викладають зірки українського екрану. Педагоги Screen School – фахівці в світі кіно, театру, радіо, телебачення, фотографії, моди, музики, хореографиї, режисури, написання сценаріїв і ораторського мистецтва.

Школа екранних мистецтв Screen School випустила понад 100 випускників. Більше 10% талановитих студентів навчались в школі безкоштовно.


Детальніше
Кінопродюсерка
2018-2021
Генеральна, креативна та виконавча продюсерка короткометражних та повнометражних фільмів

Я, НІНА / LUCKY GIRL / повнометражний художній фільм / режисерка Марися Нікітюк
Картина створюється за підтримки Державного агентства з питань кіно України.
Премє'ра запланована на 2022 рік.

2020 рік

DEPENDENCE / короткометражний фільм / режисерка Валерія Ходос
Лауреат:
- друге місце в номінації «Професійний короткометражний фільм» на фестивалі короткометражного кіно BRUKIVKA
- «Найкраща картина за вибором глядачів» на фестивалі FLIACKAIR (США)

Фіналіст:
- Portland Short Fest / Portland, Oregon
- INTERNATIONAL FILM FESTIVAL "BUCOVINA"
- CHERNIVTSY 58000

Навіпфіналіст
- Short to the Point (Бухарест)

Official selection
- The Lift-Off Sessions 2020 (Англія)
- First Time Filmaker Session 2020 (Англія)

Сторінка фільму у фейсбуці
#MediaHub
2015-2016
CEO, співзасновниця та продюсерка проекту

MediaHub — це co-working та вільний простір у 256 квадратних метрів, а ще це універсальний майданчик для проведення різноманітних заходів та івентів. Свого часу #MediaHub став культовим місцем для громадських діячів, представників преси та активістів.

Детальніше
Логістичний Штаб
2013-2021

Голова громадської організації, яка брала активну участь у Революції Гідності.
За період Майдану ЛОГІСТИЧНИЙ ШТАБ поселив безкоштовно у Києві понад 20.000 людей, тисячам надав допомогу та допоміг з перевезеннями, забезпечив київські лікарні необхідним обладнанням на суму в понад 1 000 000 грн.
Я, НІНА
2019-2021

«Я, НІНА» – це великий місійний мультимедійний проект, заснований на реальних подіях з життя відомої журналістки та телеведучої Яніни Соколової. Проєкт «Я, НІНА» допомагає онкохворим людям усвідомити цінність свого життя та почати боротися за нього.

Детальніше
DREAM HUNTERS
2006-2021

EVENT AGENCY DREAM HUNTERS / співзасновниця / співвласниця / CEO

За 15 років роботи івент агенції DREAM HUNTERS її клієнтами стали провідні українські та міжнародні компанії:

Philip Morris, Red Bull, DTEK, Castrol, Carl Zeiss, Beeline, Zentiva Farma, MSD, AbbVie, Abbot, SwedBanko, Erste Banko, EastOne, MARS, Kraft Foods, SCHOOTT, Sanofi, MAXUS, MERCK, ARDIS, ZeoBit, Українська Академія Лідерства та інші