Майстерня сучасного танцю
Олексія Бусько
Олексій БУСЬКО
Артист балету, хореограф, балетмейстр-постановник, режисер і педагог, лауреат міжнародних конкурсів
Понад 10 років був ведучим солістом в театрі сучасного танцю «Київ модерн-балет» і до сьогодні працює запрошеним артистом в цьому театрі, а також в різних балетах та танцювальних компаніях в Україні і за кордоном. Має великий сценічний досвід та досвід роботи в зйомках кліпів, фільмів та реклами. Співпрацює з багатьма відомими українськими та іноземними артистами, хореографами, балетмейстрами та режисерами. В останні роки здебільшого працює як балетмейстр, ставить хореографічні мініатюри, одноактові балети, танцювальні шоу та перформанси, пластику в драматичних виставах, викладає.

В репертуарі Олексія, як балетмейстера, хореографичні мініатюри «День з життя театру» на музику В.А.Моцарта, «Альбом» (Л.Ферре), «Три хвилин» (К.Сен-Санс), «Petite fluer» (Л.Армстронг), «Блаженні» (С.Рахманінов), «Гніт» (Д.Маріонеллі), «Шлях», «Феміда», «За хмарами» (О. Скрипка), «Обійми мене» (В.Вакарчук); одноактові балети на музику сучасного київського композитора О.Родіна: «Пори року» і «Бачення Рози», «Перерваний політ», «Man and cheir»; драматичні вистави «Хорова абетка для дітей і їх батьків» (реж. О.Тараненко), «Казковий світ чудес» (реж. Л.Леанова), «Як витратити мільйон, якого нема», «Еффект Ба» (реж. Тихон Тихомиров), драма «Коріолан» (реж. Д.Богомазов). 2014-2017 був одним з ініціаторів створення і художнім керівником міжнародного Фестивалю хореографічного мистецтва «КМАТОБ-FEST».

Володіє такими танцювальними техніками, як класичний балет, flying low, modern dance (техніка Марти Грем), release, modern-jazz, physical theatre, партнерінг, контактна імпровізація, фрістайл, народний танець, брейк данс, акробатичні елементи, боротьба. Продовжує розвиватись і регулярно відвідує майстер-класи по contemporary, gaga техніці, контактній імпровізації і багатьох інших напрямках тацню від закордонних педагогів. Регулярно проводить майстер-класи, часто є членом жюрі різноманітних танцювальних конкурсів та батлів.
Майстерня сучасного танцю Олексія Бусько
Специфіка: практично-теоретичні заняття на основі технік release, flying low, контактної імпровізації, partnering, physical theatre та інших.
Задача майстерні через практичні і теоретичні знання різноманітних технік, практик, анатомії та механіки, пов'язаних з рухом тіла в просторі індивідуально, в дуеті та в групі набути свободу руху, пізнати істину природу руху в танці без психофізичних патернів. Звільнити тіло і розум від зажимів шляхов освоєння імпровізації, контактної імпровізації та танцю в цілому.

Вивчення та освоєння різноманітних комплексів вправ для покращення гнучкості, розтяжки, розслаблення м'язів, приведення тонусу фасцій в норму, різноманітних корисних для практик і щоденного життя в цілому, вправ для нормалізації і приведення в порядок опорно-рухового апарату, суставів та м'язів.
Олексій Бусько
«Я маю понад 13 років викладацького досвіду як зі студентами, професійними артистами балету, так і з акторами, акробатами, спрортсменами, аматорами і людьми з обемеженими фізичними можливостями.

Прийшов час запалити тіло і розум і об'єднати все це в єдиний поток під назвою «сучасний танець» в моїй майстерні сучасного танцю в школі аудіовізаульних та медіа-мистецтв 9¾»
Олексій Бусько
«Я маю понад 13 років викладацького досвіду як зі студентами, професійними артистами балету, так і з акторами, акробатами, спрортсменами, аматорами і людьми з обемеженими фізичними можливостями.

Прийшов час запалити тіло і розум і об'єднати все це в єдиний поток під назвою «сучасний танець» в моїй майстерні сучасного танцю в школі аудіовізаульних та медіа-мистецтв 9¾»
Умови навчання та вартість
Навчальні дні:
з 18:00 четвер
з 18:00 субота
На курсі може навчатись не більше 8 студентів віком 18+
Де:
школа аудіовізуальних та медіа-мистецтв 9¾,
Контракторва площа, вул. Верхній Вал, 62
Заняття проходять тільки в очному форматі.
Вартість навчання:
5 000 грн / місяць

* Приєднатись до курсу можна в будь-який момент
Як зареєструватись?
Співбесіда: необхідно зателефонувати Олесі Корженевській — засновниці та директорці школи — за телефоном (050) 711 8 117 також можна написати в телеграм за тим самим номером або за ніком @korzhenevska і домовитись про співбесіду.