Про школу
Screen School – це школа телебачення і кіно, створена зірками українського екрану. Педагоги Screen School – профі в світі кіно, театру, радіо, телебачення, фотографії, моди, музики, хореографиї, написання сценаріїв і ораторського мистецтва.

Школа екранних мистецтв Screen School заснована Яніною Соколовою та Олесею Корженевською 13 листопада 2017 р. За два роки існування школа екранних мистецтв Screen School випустила понад 100 випускників.

Двічі на рік школа проводить набір на курси «Акторський – я навчаюсь у зірок» та «Телеведучий – я навчаюсь у зірок». Після завершення «Акторського курсу Basic» один раз на два роки проводиться «Акторський курс Advanced». Потрапити на «Акторський Advanced» можуть виключно найталановитіші та найзавзятіші випускники курсу «Акторський Basic».

Навчання у школі проходить двічі на рік і триває 4 місяці і триває з вересня по кінець грудня, а також з середини лютого по середину червня. Новий навчальний семестр завжди стартує Днем Відкритих Дверей у Screen School, коли кожен бажаючий може прийти на зустріч-знайомство з кураторами та викладачами школи.

17 лютого 2021 відбудеться сьомий День Відкритих Дверей у школі екранних мистецтв Screen School. Цього дня стартує навчання два курсі – «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» та «Акторський – я навчаюсь у зірок».
Мета школи
Вивести теле- та кіновиробництво в Україні на новий якісний рівень
Screen School
Це унікальна камерна школа, в якій викладають найкращі педагоги країни
 • 1
  Зіркові кураторки
  Кураторкою курсу «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» є телеведуча та журналістка Яніна Соколова. Курс «Акторський – я навчаюсь у зірок» курує акторка Наталія Васько
 • 2
  Зіркові лектори
  В школі екранних мистецтв Screen School викладають виключно зіркові педагоги, кожен з яких концентровано передає знання студентам. Серед наших лекторів: Андрій Куликов, Роман Ясіновський, Оксана Гутцайт, Алла Самойленко, Юрій Радіонов, Владислав Чернявський, Наталя Гончарова, Саша Кольцова, Дмитро Гольдман, Олеся Корженевська, Денис Жупник, Дмитро Томашпольський та інші
 • 3
  Сценічна мова
  Профільним предметом обох курсів є «Сценічна мова». Саме тому третина занять обох курсів «Акторський» та «Телеведучий» це «Сценічна мова». Частина занять –це спільни заняття курсів «Акторський» та «Телеведучий» (сценічна мова, грим, стиль, фотосесія, запис візитівок)
 • 4
  Наші випускники
  Щиро пишаються тим, що закінчили школу екранних мистецтв Screen School. Найзавзятіші і найталановитіші вже ведуть свої відеоблоги в youtube, працюють на телебаченні та знімаються в коротких метрах, серіалах і в повнометражних фільмах
 • 5
  #screenschoolbanda
  Це секретний чат всіх випускників школи екранних мистецтв Screen School, в який ми регулярно надсилаємо нові вакансії. Ми ніколи не прощаємось з нашими випускниками і завжди щиро вболіваємо за кожного
Засновниці
Школа екранних мистецтв Screen School заснована Яніною Соколовою та Олесею Корженевською
13 листопада 2017, проте свій День Народження школа святкує 17 лютого в день, коли на курс ТЕЛЕВЕДУЧИЙ вперше прийшли навчатися студенти.
 • Яніна Соколова
  Засновниця та кураторка
  Журналістка та телеведуча, актриса театру та кіно.
  Закінчила з відзнакою Університет театру та кіно ім. Карпенка-Карого.

  Грає в кількох відомих театральних антрепризах: «Історії кохання для дорослих» і «Здрастуйте, я Ваша тітонька». Знялась у більш ніж 20 кінофільмах. Працювала на телеканалах: «Інтер» та «1+1», де вела ранкові шоу «Ранок на Інтері» та «Сніданок з 1+1».

  З 2010 року працює ведучою «5-го каналу». Авторка і ведуча телевізійних проектів 5-го каналу «Рандеву з Яніною Соколовою» та «Кіно з Яніною Соколовою». У 2018 запустила авторську передачу «Вечер с Яниной Соколовой».

  22 травня 2019 Яніна Соколова написала найпопулярніший пост в українському фейсбуці, яким зробила зізнання, що останні 7 місяців боролась з онкологією і того ж дня вона запустила великий місійний мультимедійний проєкт «Я, Ніна».

  З 2020 року веде авторський проєкт «Соромно!».

  Екранний стаж 17 років.
 • Олеся Корженевська
  Засновниця та директорка
  Продюсерка всеукраїнського фестивалю День Вуличної Музики в Києві та в Україні (фестиваль проходить в один і той самий день у понад 55 містах по всій Україні), голова ГО «Логістичний Штаб», співзасновниця інтенсиву «Гроші на проекти: ДЕ і ЯК?», з 2006 року власниця та директорка Event Agency "DREAM HUNTERS".

  У 2015 році за дорученням онлайн-видання «Українська правда», «Громадське ТВ» та ГО «Centre UA» спродюсувала та відкрила вільний простір та коворкінг #MediaHub.

  З березня 2019 є генеральною продюсеркою великого місійного мультимедійного проєкту «Я, Ніна» та Фундації #ВАРТОЖИТИ, ідейною натхненницею якого стала телеведуча та журналістка Яніна Соколова. В рамках проєкту «Я, Ніна» видано книгу, знято кліп та буде презентовано повнометражний художній фільм «Я, Ніна», прем'єра якого запланована на жовтень 2022.

  Веде власний блог на фейсбуці про закулісся продюсерського життя та проєктного менеджементу Producer to be.

  Стаж в проєктному менеджменті та продюсуванні 17 років.
Команда
школи екранних мистецтв Screen School
 • Наталія Васько
  Кураторка курсу «Акторський – я навчаюсь у зірок» у Screen School
  Лекторка курсу «Телеведучий»
  Акторка театру та кіно. Лавреатка національної кінопремії «Золота дзига» (2017), членкиня Української кіноакадемії. Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, курс Юлії Ткаченко.
  Зіграла головні ролі у найрейтинговіших серіалах та повнометражних фільмах: «Віддана», «Толока», «Гніздо горлиці», «Крути 1918», «Кріпосна», «Доброволець», «Любов з ароматом кави», «Доньки-матері», «Жіночий лікар — 4», «Папаньки», «Коли ми вдома. Нова історія». Театральні роботи: «За двома зайцями», «Московіада», «Наймичка», «Ромео і Джульєтта», «Готель Беверлі Хілз».

  На рахунку Наталії Васько понад 80 робіт у 80 проєктах.
 • Анастасія Рожинська
  Фотографиня та адміністраторка у Screen School з вересня 2019
  Менеджерка фестивалю День Вуличної Музики. 7 років досвіду маркетингу та комунікаціях в соціальних проектах. Працювала в Національному проекті «Відкритий світ», міжнародній неурядовій екологічній організації 350.org, платформі «Гараж Генг», кампанії «Міста для життя». Знімає портретні та репортажні фото та працює у фотостудії «Фольга», розробляє сайти та працює адміністраторкою та фотографинею у школі екранних мистецтв Screen School.
 • Ангеліна Шевелєва
  Фотографиня та адміністраторка у Screen School з лютого 2018
  Фотография проекту «Я, Ніна», онлайн-медіа YABL, менеджерка Школи фотографії Віктора Марущенка. Працює в жанрі чорно-білої портретної та репортажної фотографії. Стаж роботи - 4 роки. У 2018 році знімала ОМКФ. Раніше - співзасновниця неурядової громадської організації Ukrainian Transatlantic Platform, фотограф онлайн-медіа Talk to Me, волонтер музичного фестивалю Hedonism, проектний менеджер AIESEC Ukraine.
 • Аліна Гирюшта
  Фотографиня та адміністраторка у Screen School травня 2018
  ...
 • Марина Шейко
  Менеджерка розкладу школи екранних мистецтв Screen School з серпня 2018
  ...
Перший День Відкритих Дверей у школі екранних мистецтв Screen School
17.02.2017 з поодиноких лекторів від зіркових лекторів школа еркранних мистецтв Screen School перетворилась на справжню школу.
День Відкритих Дверей у Screen School – це день, яким двічі на рік починається навчання у школі екранних мистецтв. Цього дня всі бажаючі можуть прийти до школи, познайомитися з кураторками курсів «Телеведучий – я навчаюсь у зірок» та «Акторський – я навчаюсь у зірок» Яніною Соколовою та Наталією Васько, зірковими лекторами та адміністрацією школи, отримати відповіді на всі запитання, заповнити реєстраційні анкети і пройти співбесіду з директоркою школи Олесею Корженевською.

На Дні Відкритих Дверей заключається 80% договорів з майбутніми студентами.
Ще 20% приєднуються до курсу на впродовж першого місяця навчання.