Студія живопису ARTdventure для дітей та підлітків
тут неможливо не навчитися малювати!

для запису телефонуйте або пишіть у телеграм: (066) 216-97-50
Мене звати Дмитро Вавровський, я вважаю, що Художник від НЕхудожника відрізняється лише сміливістю. Моє кредо викладача — навчаю так, як мене не вчили. На моїх заняттях учні не лише малюють, але і вивчають історію мистецтв.
Дмитро Вавровський
Засновник студії "ARTdventure"

Отримав ступінь магістра в Інституті мистецтв Київського педагогічного університету імені Бориса Грінченка та маю 10-річний педагогічний досвід. Художник, учасник багатьох художніх проектів, виставок та фестивалей, зокрема фестиваль сучасного мистецтва GogolFest.
Студія живопису на Подолі для дітей та підлітків
Школа аудіовізуальних мистецтв 9¾ запрошує дітей та підлітків у студію живопису на Подолі.

Разом з нашим паном Дмитром діти та підлітки, а також їхні батьки не лише опановують різноманітні техніки, але й вивчають історію мистецтв.

Наші учні малюють репродукції картин відомих художників — Ван Гога, Далі, Енді Ворхола, Магріта, Малевича, Пікассо та інших митців. Вивчають анатомію людини, магію пейзажу та як зображувати обʼєкти в перспективі, вчаться малювати прозорі предмети, вивчають обʼєм, натюрморти і багато іншого. Студію живопису можна відвідувати по неділях або у будні дні.

У листопаді вивчатимемо магію перспективи. Навчимось малювати портрет. Вивчимо мистецтво фронтальної перспективи. Та навчимось малювати долоні з обох сторін.

Батьки наших студентів також із задоволенням вчаться малювати разом з дітьми!

Приходьте до нас і ми обов'язково навчимо вас малювати! Долучитися до навчання можна у будь-який момент.
Записатися у студію живопису
Для запису на майстер-клас телефонуйте виконавчій директорці школи Валентині Артамощенко за телефоном (066) 216-97-50 або пишіть у telegram @curly_art_v.

Що потрібно мати з собою: у вартість навчання входять всі можливі витратні матеріали, проте, якщо дитина хоче малювати власними фарбами та у власному альбомі — ми ніколи не забороняємо приносити свій інвентар для занять.

Ми радимо прийти на один майстер-клас спробувати і обрати варіант абонемента на чотири заняття підряд. Це суттєво дешевше, ніж оплачувати кожне окреме заняття.

Вартість абонемента
на чотири заняття підряд складає 1000 грн.
Вартість майстер-класу
коштує 350 грн, якщо ви приходите зрідка, а не відвідуєте студію цілим курсом.
Розклад студії живопису
заняття проходять один раз на тиждень
Група вихідного дня
дата
час
щонеділі
16:00-17:00
заняття проходять двічі на тиждень
Група буднього дня
дата
час
щовівторка
14:00-15:00
щочетверга
14:00-15:00
Недільна група:
Всі наші майстер-класи однаково цікаві дорослим і дітям,
а відтак ми чекаємо студентів від 7 до 107 років.
Так, батькам, бабусям і дідусям теж можна і їм також буде цікаво, тож реєструватися можна всією родиною.
Лайфгаки Портретного Малювання
На цьому занятті ми вивчимо та випробуємо найкращі лайфгаки та секрети малювання обличчя. Ви дізнаєтеся, як правильно пропорційно розташовувати очі, ніс та рот, а також як намалювати виразність в обличчі вашого персонажа. Готуйтесь до захопливої подорожі у світ портретного мистецтва!

Моя Казкова Кімната: Мистецтво Фронтальної Перспективи
На цьому занятті ми відправимось у подорож у світ інтер'єрного мистецтва, де ви зможете намалювати свою улюблену кімнату. Ми дослідимо побудову фронтальної перспективи, яка дозволить нам передати глибину і деталі вашого інтер'єру, створивши казковий малюнок, який захопить вашу уяву.

Від Зовнішньої до Внутрішньої Магії Долоні: Лайфгаки та Секрети
Опис: На цьому уроці ми розглянемо долоні як художній об'єкт та вивчимо лайфгаки та секрети малювання як зовнішньої, так і внутрішньої сторони долоні. Ми зблизимося з анатомією руки, розглянемо всі деталі та перетворимо ваш малюнок на справжній шедевр. Приєднуйтесь до цього захоплюючого заняття!


Магія Перспективи: Дорога в Нескінченність
На цьому занятті ми вирушимо у неймовірну подорож в світ перспективного малювання. Вивчимо, як намалювати дорогу, що зникає у далекому горизонті, та створимо неймовірний пейзаж, який дарує відчуття невичерпної просторовості. Здійснимо мандрівку, де кожна крива дороги запрошує вас до нових відкриттів та пригод