Привіт! Мене звати Олеся Корженевська і я засновниця школи аудіовізуальних мистецтв 9¾ для дітей, підлітків та дорослих.

Коли мій син був ще зовсім малий, я почала водити його на різноманітні гуртки. Це був безцільно проведений час для батьків. В кращому випадку хтось брав із собою книгу, в гіршому — просто сидів в телефоні.

Я знаю як це чекати дитину з гуртка, коли час тягнеться вічно, але мені так не подобається! Я хочу знаходити час на свої захоплення і саме тому я придумала формат "СПІЛЬНІ ВИХІДНІ" для батьків та дітей.

Суботи і неділі у нашій школі завжди аншлаг, бо гуртки відбуваються зранку до вечора в паралель. Доки діти малюють, шиють, ліплять, батьки нарешті мають час на себе! Аргентинське танго з нуля, індивідуальні уроки музики та багато іншого — і все це в паралель з дітьми та їхніми гуртками, майстерками та акторськими студіями.

Запрошуємо вас на СПІЛЬНІ ВИХІДНІ!

Прийдіть до нашої школи один раз і ви більше не зможете звідси піти!
Олеся Корженевська
Засновниця та директорка школи аудіовізуальних мистецтв 9¾
Спільні вихідні для дорослих та дітей
Якщо ви мріяли нарешті знайти час для себе та своїх захоплень, але завжди перемагав розклад гуртків дитини, а на себе не вистачало часу — ми знаємо як це виправити!

Кожні вихідні у школі аудіовізуальних мистецтв 9¾ — це вихідні для всієї родини, адже доки діти малюють, клеять, ліплять, в'яжуть, вишивають на другому поверсі, батьки навчаються танцювати аргентинське танго з нуля поверхом нижче ;-)
19 травня
неділя
Як потрапити на той чи інший майстер-клас?
Необхідно зателефонувати виконавчій директорці школи Валентині за телефоном (066) 216-97-50 або написати в телеграм за тим самим номером або за ніком @curly_art_v .
Валентина надасть більш детальну інформацію та запише на бажані майстер-класи.
*реєстрація на майстер-класи за передплатою
Майстер-класи, які
вже відбулись
3 вересня в рамках великого Дня Відкритих Дверей ми зібралися у нашій школі аудіовізуальних мистецтв 9¾ і провели відразу два майстер-класи. Разом з паном Дмитром діти малювали портрети в стилі Пікассо та дізнавалися про життя цього видатного художника, а наша Аня провела для дітей майстерню "Всесвіт своїми руками", де діти зробили веселих монстриків.