2023-2024
Коворкінг для підлітків у школі аудіовізуальних мистецтв 9¾
Можливість долучитися до коворкінгу в будь-який момент впродовж року
Привіт! Мене звати Олеся Корженевська і я засновниця школи аудіовізуальних мистецтв 9¾ для дітей, підлітків та дорослих.

Впродовж цілого року ми навчаємо професійних акторів дітей та дорослих, влітку працюємо в форматі табору, а з осені по кінець травня школа працює в форматі коворкінгу для школярів-підлітків.

Кожна дитина, яка вчиться онлайн має змогу навчатися не вдома, а в колективі, мати повноцінне спілкування з однолітками й купу цікавезних гуртків після завершення основного онлайн-навчання у своїй школі.
Олеся Корженевська
Засновниця та директорка школи аудіовізуальних мистецтв 9¾
Що таке коворкінг?
Уявіть собі чудове приміщення, в якому не лише затишно і комфортно, як вдома, але і створені всі умови для навчання кожної окремої дитини, включаючи триразове харчування та прогулянки.

Студент коворкінгу отримує від школи в користування сучасний ноутбук Lenovo і гарнітуру для навчання онлайн у своїй школі.

На перервах діти спілкуються між собою, мають час в ігровій, а після завершення онлайн-навчання відвідують різноманітні гуртки у нашій школі 9¾, мають уроки з репетиторами, виконують домашні завдання, а батьки при цьому мають змогу залишатися просто батьками.
Наші переваги
Школа аудіовізуальних мистецтв 9¾ — це синтез навчання, творчості, дружби й відкриттів
 • Команда
  Адміністративна команда та викладачі школи — це 18 високопрофільних фахівців, кожен з яких дійсно любить дітей і вміє з ними працювати.
 • Власна кухня
  Триразове харчування і домашня кухня, яку справді люблять діти. В школі працює кухар, яка готує щодня свіжу смачну їжу для дітей.
 • Час на спорт
  Щодня у дітей є час, відведений на роботу з тілом. Це заняття фізкультурою на свіжому повітрі або у нашій студії на першому поверсі.
 • Повне технічне забезпечення
  Школа забезпечена двома потужними генераторами, проєктором, сучасними ноутбуками Lenovo, Starlink для повноцінної роботи всіх учнів, тож блекаути нас не лякають!
 • Акторська майстерність
  У нашій школі всі діти займаються акторською майстерністю. Саме акторська майстерність допомагає дітям почуватися вільно, не боятися висловлювати свої думки, бути розкутими, проявляти лідерські навички.
 • День нових вражень
  П'ятниця — улюблений день у наших дітей, адже двічі на місяць у другій половині дня ми їздимо з дітьми на екскурсії, ходимо в театри та кінотеатри, їздимо в майстерню кераміки, а в теплу пору року у басейн.
 • Образотворче мистецтво
  В школі діти вчаться малювати: фарбами, вугіллям, олівцями й різними техніками, а також вивчають історію мистецтв. Заняття відбуваються у надвечір, коли основне навчання у всіх вже закінчилось.
 • Репетиторство
  У нас є свої репетитори, а це означає, що можна обрати зручний час і підтягнути знання з геометрії, англійської, української мови та інших предметів середньої та старшої школи очно.
 • Хореографія
  Тричі на тиждень діти мають змогу займатися хореографією, якщо це збігається з їхнім
  розкладом онлайн-навчання.
 • Індивідуальні заняття музикою
  За бажанням дітей і батьків можна додатково навчатися грі на музичних інструментах та вокалу, вивчати індивідуально гітару, укулеле, фортепіано, барабани.
 • Всесвіт своїми руками
  Навчитися шити, ліпити, вишивати, вʼязати, робити неймовірні поробки студенти коворкінгу можуть на додаткових заняттях з трудового навчання.
 • Безпека
  Ми користуємось правилом двох стін, адже будинок, в якому розташована школа — це старовинний царський дім 1910 року і ширина стін у нас понад 90 см. Поруч зі школою ми маємо також обладнане укриття.
Наші переваги

 • 1
  Зручне розташування
  Ми знаходимось в самому серці Подолу:
  7 хвилин від М Контрактова площа за адресою вул. Верхній Вал, 62, 1 під'їзд. Батькам з машинами зручно привозити дітей в школу, адже можна на хвилинку зупинитися, випустити дитину в до школи, а ми її зустрінемо і підхопимо.
 • 2
  Камерна школа
  В школі одночасно може навчатися не більше 12-ти дітей на онлайні. Це забезпечує комфортне навчання кожного студента. Наш простір є інклюзивним і передбачає можливість долучитися 1-2 учнів з особливими освітніми потребами. Наша школа про сімейні цінності. Це школа, в якій всі між собою друзі, а кожна дитина — індивідуальність.
 • 3
  Професійні викладачі та тьютори
  Під час та після основного навчання зі студентами також працюють тьютори та інші фахівці, які викладають творчі майстерні, хореографію, музичне мистецтво, живопис, англійську мову, фізкультуру, акторську майстерність тощо.
 • 4
  Чудова інфраструктура
  Два поверхи загальною площею — 247 м². У нас є своя велика актова зала, музична, ігрова кімнати, власна кухня, а також все необхідне для комфорту дітей. В одному кварталі від школи у великому закритому дворі знаходиться чудовий ігровий майданчик. Є свій закритий двір, в якому влітку 2023 ми з дітьми з табору висадили власний город.
 • 5
  Майже все включено!
  У вартість навчання входять всі гуртки за розкладом впродовж дня, а також всі навчальні та витратні матеріали, які використовуються під час уроків. Це дуже зручно, адже батькам не доведеться возити дітей на гуртки по всьому місту, бо всі вони вже проходять під дахом нашої школи.

  Окремо за запитом ми можемо організувати будь-яке заняття чи репетитора для дитини.
 • 6
  Під час повітряної тривоги та в разі блекауту
  Ми користуємось правилом двох стін, адже будинок, в якому розташована школа — це старовинний царський дім 1910 року і ширина стін у нас понад 90 см. Поруч зі школою ми маємо також обладнане укриття. Просто зараз ЖКГ працює над тим, щоб зробити з підвалу в нашому будинку повноцінне укриття. Підвал знаходиться просто під школою.

  В разі блекауту ми продовжуємо повноцінно працювати, адже у нас є власний Starlink, а ще школа обладнана двома потужними генераторами. Навчання не зупинятиметься ні на мить.
Як виглядає школа?
Рушійні цінності 9¾
Ми абсолютно впевнені у тому, що в першу чергу маємо навчити наших дітей бути хорошими самостійними людьми:
 • Чесність та порядність
  На чесності й порядності побудовані не лише взаємостосунки з учнями, але і з вчителями, адміністрацією, батьками й гостями школи. Це найважливіші грані людських чеснот, які ми будемо всіма доступними способами прищеплювати не лише учням нашої школи, але і всім, хто так чи інакше дотичний до наших дітей.
 • Співчуття
  Ми щиро віримо, що маємо навчити наших учнів бути емпатичними, допомагати тим, хто дійсно цього потребує, проте, вміти також оберігати та відстоювати свої власні кордони. Саме тому ми будемо приділяти окремий час волонтерству і дізнаватись що таке благодійність і якою вона буває.
 • Дружба та взаємоповага
  Дружба і взаємоповага — наші непорушні стовпи, адже 9¾ — це не лише школа для дітей, але і творча лабораторія для молоді та дорослих увечері та у вихідні. Ми створюємо велике творче комьюніті, де наші діти щодня бачать наживо, якими крутими вони можуть вирости й до чого варто прагнути.
 • Самостійність
  Вміння вибирати найкраще з альтернатив, постійне балансування між «хочу», «можу» і «треба». Наша задача — виховати з наших учнів самостійних людей, які готові брати на себе відповідальність за власні слова і вчинки.
 • Синергія
  Ми вболіваємо за те, щоб діти працювали маленькими і великими командами, де кожна окрема дитина відчуватиме себе невід'ємною частиною колективу, адже в колабораціях народжуються найкращі ідеї, які пізніше стають справжніми проєктами. Ми точно знаємо, що 2+2=5.
 • Толерантність
  Готовність постійно і з гідністю сприймати будь-яку особистість або подію, бути терпимим і добре володіти собою, а також бути відкритим до нового, врівноваженим і мудрим. Все це про толерантність. Толерантність для нас є надважливою, адже не лише школа, але і простір 9¾ — інклюзивний.
Вартість навчання у коворкінгу 9¾
Вартість включає в себе перебування дитини у просторі з 8:20 до 18:00 щодня під наглядом викладачів у будні дні,
а також:
- всю необхідну техніку для дистанційного навчання
- витратні матеріали для навчання в гуртках
- спортивний реквізит
- гурток акторської майстерності
- гурток образотворчого мистецтва
- фізкультура

Додаткові гуртки, репетитори, харчування, а також екскурсії оплачуються окремо.
750 грн / день
Ознайомчий день для того, щоб спробувати чи підійде дитині навчання у нашій школі, а також можливість для батьків привозити та залишати дитину під наглядом лише тоді, коли їм потрібна допомога.
3 000 грн / тиждень
Відсутність студента на заняттях не є підставою для перерахунку вартості.
11 000 грн / місяць
Відсутність студента на заняттях не є підставою для перерахунку вартості.
350 грн / день
харчування
Вартість триразового харчування з урахуванням всіх особливостей харчування кожної окремої дитини в день складає 350 грн і оплачується лише в ті дні, коли дитина фізично знаходиться у школі.
Як записатись на співбесіду або пробний день
Консультація і пробний день: для запису на консультацію телефонуйте виконавчій директорці школи Валентині Артамощенко за телефоном (066) 216-97-50 або пишіть у telegram @curly_art_v. Консультація та знайомство проводиться у школі очно.

Що потрібно мати з собою: якщо дитина хоче займатися на власному, а не на шкількому обладнанні — власний ноутбук або планшет, навушники або гарнітуру. Просимо також дати дитині дві пари змінного взуття: зручні капці для школи та кросівки для занять спортом в приміщенні, змінний одяг, одяг по сезону, одяг для спортивних занять.

Весь додатковий одяг, як і техніку, можна сміливо залишати в школі і не возити щодня.
Відгуки батьків дітей, які навчалися у нашому таборі
 • Кінопродюсерка, сценаристка, режисерка
  Мама Майї (13 років)
  Я хочу подякувати Olesia Korzhenevska. Моя люба і дорога подруго — ти безкінечний двигун, я навіть не знаю на якому паливі ти працюєш? але це завжди шалено і по-доброму «божевільно». Я дякую тобі і всій команді табору 9¾ school за це прекрасне літо для наших діток. Рівка і Майя, чиї батьки зараз служать у лавах ЗСУ, завдяки вам провели прекрасне літо, де 5 днів на тиждень діти займалися творчими заняттями: акторською майстерністю, співом, танцями, фізкультурою, грали в оркестрі, куховарили, ходили на прогулянки, а кожної пятниці був chilltime на річці або в басейні. Найбільша радість для мене — це розвиток наших дітей. Майя почала з любов'ю займатися гітарою, а Рівка — відкрила для себе укулеле. Також діти перейшли на українську, вивчали історію і біографію українських письменників і видатних діячів, а також і біографії російських письменників, і тепер вони точно знають, що «хороший русский — …таких не існує просто». Думаю тепер в їх житті не буде в майбутньому питань, чи лишати музей «видатного Булгакова», пам'ятник Пушкіну, або площу Льва Толстого в нашому місті. Прекрасне літо, але все закінчується. Почався новий учбовий рік і тут запрацювала школа 9¾ school. Перша школа-коворкінг для дітей, які навчаються онлайн, мають змогу під наглядом дорослих сидіти в зумах на топчанах чи за партою, або як заманеться - головне, щоб зручно було (як в офісах гугл). У школі завжди свіжа їжа, як в ресторані, прогулянки в обід і творчі заняття у другій половині дня. Чим не мрія, сама хочу до Вас) Бажаю сил і наснаги, і низький уклін всій команді! Люблю!
  Також з жовтня запуститься дитячий акторський курс з прекрасною, чуйною, професійною викладачкою Наталя Васько, яка має терпіння до підлітків і велике серце для дітей! Я вдячна за те, що надихнули наших дівчат і навчили їх читати вірші у різних акторських варіаціях. Дякую за тренажі, які ми мали нагоду передивлятися і відкривати своїх дітей заново за себе!
  Тож, якщо ви маєте бажання і ваші діти також, рекомендую цей прекрасний акторський курс для дітей і школу ко-воркінг 9¾ school!
 • Письменниця
  Мама Рівки (12 років)
  Не знаю яким би було літо Рівкі, якби не табір, який організувала Olesia Korzhenevska із чудовою професійною командою майстрів. З ранку до вечора хореографія, акторська майстерність, малювання, гра на музичних інструментах (навчання). Укулеле рано-вранці і вечорами в руках доньки. За три місяці – декілька гідно зіграних пісень вивчених із нуля. Дружба з викладачами, які закохані в те, що роблять. На концерті наприкінці літа я, черствий сухар і самопроголошений критик усіх нелюдських — найчастіше — «утренников», хотіла бути тією самою дитиною. Літо війни 2022 року було найбільш душевним для доньки. Я не вмію писати рецензії. А хотіла б. Хоча б просто, щоб зараз мені вдалося сказати так, щоб ви почули: це було неможливо і приголомшливо.
 • Мама Максима (13 років)
  Олесю знаю особисто тому, що ми з нею виховуємо дітей з аутизмом і давно знайомі. Я дуже рада, що мій син Максим потрапив до неї у табір і провів літо в такій творчій, дружній та приємній атмосфері. Останні три роки з навчанням було дуже складно – Максим вчився онлайн, а це означає, що у дитини не було ніякої соціалізації та спілкування з однолітками. Вдома планшет і ніякого бажання щось робити, ніякого розвитку. Коли Максим потрапив у табір спочатку йому було важко адаптуватися до офлайну, бо є розклад, ніяких гаджетів, він сумував за домом, але з другого тижня у таборі він влився у графік, роззнайомився з дітьми і почав активно проводити час. Для мене було відкриття, що мій син почав малювати, танцювати і потрошки почав розмовляти українською мовою (у нас російськомовна родина). Окремо я хочу відмітити колектив табору: Олеся зібрала дуже талановиту команду, яка шукає та знаходить підхід до кожної дитини і починає з нею дружити! Зараз ми сумуємо, що літо, таке складне літо 2022, закінчилось і дуже хочемо приєднатися до шкільного коворкінгу на базі школи аудіовізуальних мистецтв 9¾, який з вересня запустила Олеся.
 • Журналістка ТСН (1+1)
  мама Степана (8 років)
  Коли я шукаю гуртки, секції чи школи для мого Степана, я завжди вирішую задачку з зірочкою. Він малий – йому всього сім. Він має аутизм – і значить, має особливі освітні потреби. З ним буває дуже непросто не тільки вчителям, але і батькам. Всі нові навички і вміння – це результат шаленої, кропіткої праці. Саме тому з перших днів табору я була просто ошелешена змінами у поведінці, мові та звичках малого. Дівчатам-педагогам вдалося дуже спокійно, непомітно залучити Степана до спільних занять з іншими дітьми попри те, що він був наймолодшим у таборі. Вже за кілька днів він брав участь у заняттях та активних іграх, комунікував і взаємодіяв! Я збилась з рахунку, намагаючись порахувати його «вперше» у таборі: вперше з задоволенням малював, вперше співав у хорі, вперше, попри страх гучних звуків, грав на музичних інструментах, та навіть їсти почав те, чого раніше ніколи не їв. Олесі вдалося зібрати дуже сильну команду вчителів, це – основа успіху табору. Чіткій розклад, так потрібний дітям з РАС, але при цьому легка дружня атмосфера. Фантастичний освітній простір, в який хочеться повертатися.
Photo by Jacob
ЦІНОУТВОРЕННЯ
 • Вартість навчання може змінюватись з огляду на рівень інфляції або курсу долара
 • Вступний внесок, а також щомісячна сума за навчання оплачується на безготівковий рахунок на підставі укладеного договору